Forum dyskusyjne

Ameryka Środkowa - styczeń luty

kategoria podróże po świecie

marek.kos dołączył
29.01.2007

marek.kos 09:46 | 09.01.2008

Wybiera się ktoś teraz do Ameryki Środkowej ? Delta ma teraz tanie bilety. Ja będę w Gwatemali od 23 do 31 stycznia, a potem w Kostaryce i Panamie od 13 do 27 lutego.

blueberry nights dołączył
07.08.2007

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 18:37 | 09.01.2008

O super ja też będę czekał na fotki ale nie tylko - Proszę po powrocie o dużo informacji które mogły by się nam przydać - na wiosnę planujemy kupić bilety czy myślisz że jeszcze wcześniej będzie lepiej ?A na jesień podróż
( My mamy w planie Gwatemala, Kostaryka, Honduras,Nikaragua, Panama, Belize)

marek.kos dołączył
29.01.2007

marek.kos 00:10 | 10.01.2008

W Ameryce Środkowej jestem co roku, dobrze się tam czuję Bardzo ważne jest, żeby znać język hiszpański. Po angielsku można się tylko porozumieć w miejscach typowo turystycznych. Konieczny jest też przewodnik, najlepiej Lonely Planet, zresztą nie tylko tam, ale na całym świecie. To spory wydatek, ale bywa, że koszt zakupu zwraca się już pierwszego dnia pobytu. W Gwatemali i Nikaragui polecam organizację "Quetzaltrekkers". Organizują tanie trekingi głównie na wulkany, ale nie tylko. To organizacja typu "non profit", cały dochód przeznaczają dla "dzieci ulicy".
W tej chwili nie ma tanich biletów w tamtym kierunku na jesień, ale szukajcie na www.expedia.com.  Ja na tej stronie kupuję większość biletów.
Linki:
www.expedia.com,  www.quetzaltrekkers.com/nichome.html 
www.quetzaltrekkers.com/guathome.html 

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 08:23 | 10.01.2008

Dzieki serdeczne. Jeśli chodzi o język nie ma problemu jedzie z nami kolega który mieszkał 3 lata w Boliwii , finansowo też jesteśmy niezależni- a czy powiesz nam o miejscach których nie powinniśmy ominąć lub przeoczyć - Ja też nurkuje i chcemy zaplanować kilka dni plażowych to znaczy kto nurkuje to do wody reszta zostaje na plaży - teraz pytanie w którym z tych państw jest najlepiej do nurkowania Belize, Honduras...? I to samo jest z górami lub wulkanem jakis treking do pięciu dni ( wulkan ...jakiś szczyt ? - czy coś zaproponujesz, szukam wszelkich informacji) W Peru zrobiliśmy treking 11 dni ale to trochę za dużo

sircamill dołączył
22.08.2006

sircamill 17:32 | 25.12.2010

Witam serdecznie. Prosze o pomoc w planowaniu podróży. Na początku marca 2011 lecę do Mexico City a póżniej południe do Tuxtla Guttierez. Po przekroczeniu granicy z Gwatemalą myślę o Antigua, Atitlan a póżniej w Hondurasie o miejscowości Tela i Garifuna. Może ktoś może mi pomóc co warto zobaczyć w Gwatemalii i Hondurasie. Będę też wdzięczny za informacje praktyczne takie jak ceny, transport. Z góry dziękuje za pomoc.....

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl