Forum dyskusyjne


Odlotowe ceny British Airways

kategoria podróże po świecie

marek.kos dołączył
29.01.2007

marek.kos 21:15 | 10.01.2008

BA jak co roku w styczniu ogłosiło promocję. Ale nie dajcie się nabrać. Te ceny rzeczywiście były odlotowe, ale 5-6 lat temu. Co roku są coraz wyższe. W innych liniach można kupić bilety za tą samą cenę, albo jeszcze taniej bez promocji, w ciągu całego roku. W dodatku od kwietnia BA już nie będzie latać z Warszawy do Londynu na Heathrow, tylko na Gatwick. A większość lotów międzykontynentalnych jest z Heathrow, więc do ceny biletu trzeba będzie jeszcze doliczyć 160 zł na przejazdy pomiędzy lotniskami, a czasami i nocleg w Londynie.


kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 23:16 | 10.01.2008

Tak,niestety to prawda.Ale chyba juz nikt nie daje się nabrać,bo kto kupuje bilety bez porównania cen u konkurencji?:)


Polokolos dołączył
30.05.2007

Polokolos 12:17 | 11.01.2008

Już w zeszłym roku promocja BA - była wielką ściemą - jak zdecydowałem się na kupono biletu to okazała się że większość destynacji do Azji była tylko na papierze. Żałosne i te ceny które nic wspólnego z poromcją nie maja wspólnego.....Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl