Forum dyskusyjne

Szukam chętnych na wyjazd do Peru w marcu 2008

kategoria podróże po świecie

kraj Peru

nobody dołączył
08.01.2008

nobody 12:28 | 11.01.2008

Wyjeżdżam w marcu na ok 3 tygodnie jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem serdecznie zapraszam!!! Będę bardzo wdzięczny jeśli by mi ktoś polecił fajne miejsca gdzie można zakosztować adrenaliny lub generalnie podpowiedział co trzeba koniecznie zobaczyć
Z góry dzięki za pomoc!!!

garimo dołączył
06.02.2007

garimo 14:58 | 11.01.2008

Jesli chodzi o adrenaline to polecam jazde jeepem buggy po wydmach w oazie Ica oraz sandboarding...jesli zachaczysz o Boliwie - to koniecznie w okolicach La Paz zjazd rowerami The World`s Most Dangerous Road to zjazd z La Cumbre (4750 m.n.p.m.) do Coroico (jakies 1600 m.n.p.m.). Dlugosc przejazdu to ok. 66 km ,deniwelacja 3000 metrow.
pzdr
s.

nobody dołączył
08.01.2008

nobody 15:23 | 11.01.2008

Dzięki garimo!!!! Mógłbyś mi na maila wysłać swoj nr tel??? Chciałbym z Tobą porozmawiać odnośnie Peru i Boliwii, nie ukrywam że cholernie byś mi pomógł zwłaszcza ze na razie jade sam:) Dzięki i Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl