Forum dyskusyjne


Jeepem z Warszawy do Ułan Bator

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

stecan dołączył
17.06.2006

stecan 21:01 | 10.09.2015

Czy ktoś jechał samochodem z Polski do Mongolii? Za dwa tygodnie z kolegą jedziemy do Ułan Bator. Generalnie moje zapytanie dotyczy Rosji. Czy to bezpieczne przejechać 5000 km przez Rosję? Czy są po drodze jakieś niedrogie hotele? Na co trzeba uważać? Chętnie posłucham doświadczeń z takiej eskapady.
Dzięki za wszelkie informacje.


Antoni dołączył
04.03.2013

Antoni 21:42 | 10.09.2015

Gratuluję pomysłu i życzę wspaniałej wyprawy. Rosyjski znacie więc poradzicie sobie. Przed dwoma laty podróżowałem samolotem, pociągiem, marszrutką i czym się tylko dało. Ludzie byli życzliwi i powściągliwi, mam nadzieję, że tak bardzo nie zmienili się przez ten czas...Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl