Forum dyskusyjne

Wolontariat w Indiach

kategoria podróże po świecie

pawel.cicd dołączył
22.11.2007

pawel.cicd 16:08 | 15.01.2008

WOLONTARIAT w AFRYCE lub INDIACH! **CICD**

College for International Co-operation and Development poszukuje Wolontariuszy. Możesz przyczynić sie do walki z AIDS i biedą na Świecie!
Również TY możesz zmieniać świat na lepsze!

Projekty w których możesz wziąć udział: ( Mozambique, Malawi, Namibia, Indie )

- ''Dzieci ulicy''- projekt pracy socjalnej z dziećmi, głównie sierotami.
- HIV/AIDS prewencja
- Nauczanie początkowe
- Agrokultura i sadzenie drzew
- Edukacja dzieci i dorosłych - w tym takze przyszłych nauczycieli.
- Uświadamianie kobiet o ich prawach.
* I wiele innych w zależności do którego kraju chciałbyś się wybrać.

Jedynym wymaganiem jest wiek 18+
Specjalne kwalifikacje nie są konieczne (języków obcych - angielskiego lub tych potrzebnych do projektów uczymy się w szkole), ważny jest Twój zapał, pozytywna energia i motywacja do pracy.

PROGRAM:
* 6 miesięcy nauki w szkole (Hull, England )
* 6 lub 12 miesięcy wolontariatu w Afryce lub Indiach
* 2 miesiące podsumowania projektu

**Podczas 6-miesięcznego szkolenia musisz płacić czesne za szkołę - ALE jeśli nie masz pieniędzy - NIE MA PROBLEMU! Możesz wziąć udział w 4-miesięcznym programie GAIA ENVIRONMENTAL COURSE poprzedzającym Twoje szkolenie, podczas którego zapracujesz na swoje stypendium!

Jesli chcesz dowiedzieć się więcej oto nasze NAMIARY:

College for International Cooperation and Development (CICD), Hull, England
Tel. (+44) 07813 854 298 albo (+44) 01964 631 826
Email: marie@cicd-volunteerinafrica.org
www.cicd-volunteerinafrica.o... 
www.humana.org 
www.drh-movement.org 

Jeżeli jesteś zainteresowany, masz wątpliwości lub pytania, nie zwlekaj - skontaktuj się ze mną:
Email: pawel.cicd@wp.pl
gadu-gadu: 5840488

MaciekWroclaw dołączył
15.12.2007

MaciekWroclaw 17:02 | 15.01.2008

Zanim ktokolwiek się skontaktuje proponuje przeczytać coś co ktoś wkleił na innym forum: serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34455,726004.html 
Na temat tej organizacji :)

pawel.cicd dołączył
22.11.2007

pawel.cicd dołączył
22.11.2007

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 19:51 | 15.01.2008

z natury jestem nieuprzejmy wobec naciągaczy i oszustów,szczególnie groźnych.a teraz - WON!

pawel.cicd dołączył
22.11.2007

pawel.cicd 20:36 | 15.01.2008

Nie rozumiem. No ale nic. Jeszcze raz zachęcam do wzięcia udziału w programie i dziękuję za spore zainteresowanie!

anet_a (ban) dołączył
06.08.2007

anet_a (ban) 00:39 | 16.01.2008

Najważniejsze co z tego wyczytałam, to że trzeba za to zapłacić. Wszystko wiadomo.

pawel.cicd dołączył
22.11.2007

pawel.cicd 11:21 | 16.01.2008

To nie wyczytałaś wystarczająco uważnie :) Biorąc udział w kursie stypendialnym po 4 miesiącach masz 100% stypendium czyli sumę 2650Funtów.

anet_a (ban) dołączył
06.08.2007

anet_a (ban) 15:39 | 16.01.2008

Wlasnie wyczytałam wystarczająco uważnie i zrozumialam dokladnie. Tak czy owak trzeba zaplacic. Zeby zaplacic, trzeba zapracowac. Obojetne czy zapracuje w Polsce czy w Londynie. Uzywasz ladnych slowek. Zamiast napisac: zalatwimy ci prace i zapracujesz dla nas, piszesz "Biorąc udział w kursie stypendialnym".

pawel.cicd dołączył
22.11.2007

pawel.cicd 16:05 | 16.01.2008

Niestety tak już jest z wolontariatami międzykontynentalnymi, że trzeba jakąś kwotę pieniędzy zapłacić. Live it or leave it.

roterka dołączył
16.10.2007

roterka 14:25 | 17.01.2008

a czy Ty czytałes ten artykuł??.... w sumie, to nie musisz - należysz do organizacji i dobrze wiesz na czym polega naciąganie ludzi chcących nieść pomoc, a jeżeli nie wiesz - to poczytaj i otwórz oczy!!

pawel.cicd dołączył
22.11.2007

pawel.cicd 15:14 | 17.01.2008

Pracuję z organizacją już jakiś czas, jestem zwykłym wolontariuszem - uczestnikiem szkolenia. Wybaczcie, ale ten artykuł brzmi dla mnie trochę jak science fiction.
Odbywam szkolenie, jadę zrobić coś dobrego w Afryce - o to mi właśnie chodzi. Plotki o wzbogacających się szefach organizacji mnie zupełnie nie interesują. Przecież pare lat temu była gruba afera z Unicefem i defraudacją pieniędzy, ale Unicef jest o wiele większy niż CICD. Afery w tamtej organizacji są przyćmiewane przez bardzo dobrą robotę którą wykonują. Niestety nadal pieniądze są duża pokusą - nawet dla osób bawiących się w wolontarke, niestety mało pewnie możemy z tym zrobić. Ale żeby zamiast narzekać możemy postarać się podjąć aktywne działanie!
Można przyjechać do kampusu CICD na spotkanie informacyjne i zobaczyć jak to wszystko wygląda.
Pozdrowienia dla ludzi którzy starają się by ten świat był choć trochę lepszy.

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 16:34 | 17.01.2008

hmm zapomniałeś jeszcze dodać,że tak intensywnie szukasz naiwnych na różnych forach bo za każdą osobę która się do tych oszustów zgłosi z twojej rekomendacji ci płacą...

pawel.cicd dołączył
22.11.2007

pawel.cicd 17:47 | 17.01.2008

Przyjacielu,
za każdą osobę z Polski dostaje punkty potrzebne mi na szkolenie. Jest możliwość zarobienia tych punktów w inny sposób, ale łączę przyjemne z pożytecznym. Mogę przekonać innych Polaków ( nadal nie ma ich na kampusie zbyt dużo, widocznie Polacy to nie taki "naiwny" naród - powiedziałbym że bardzo podejrzliwy po prostu) do wzięcia udziału w tym programie, poznania i zaprzyjaźnienia się z ludźmi z całego świata - robiąc przy tym kawał dobrej roboty dla ludzi w Afryce.
Nikogo na siłę przecież nie zmuszam.
Na kampusie z Polski są w tym momencie jeszcze dwie osoby. Mogę dać kontakt każdemu kto jest zainteresowany żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeśli ktoś by bardzo chciał mogę podać kontakt do obywatela każdej z nacji która przebywa w CICD.

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 19:05 | 18.01.2008

Z tego co pamietam to 2 lata temu to szkolenie było w Norwegii, organizowane.Podpisze sie pod wypowiedzia mojego przedmówcy WON!!!

pawel.cicd dołączył
22.11.2007

usunięty/nieznany 12:24 | 25.04.2008

Przegięcie z tą organizacją. Dorby ten artykuł serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34455,726004.html  - nie dajcie się oszukać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.eioba.pl/a71649/tvind_podstawowe_informacje 
www.psychomanipulacja.pl/art/tvind.htm 
sekty.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=118&Itemid=1  76

UWAGA NA NICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

usunięty/nieznany 12:24 | 25.04.2008

Przegięcie z tą organizacją. Dorby ten artykuł serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34455,726004.html  - nie dajcie się oszukać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.eioba.pl/a71649/tvind_podstawowe_informacje 
www.psychomanipulacja.pl/art/tvind.htm 
sekty.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=118&Itemid=1  76

UWAGA NA NICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

usunięty/nieznany 12:36 | 25.04.2008

sekty.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=118&Itemid=1  76 na tej stronie to zwracam uwage tylko na ten wątek!!! Reszta mmnienie interesowalła, więc się nie podpisuje pod nią.

PiotrO dołączył
15.12.2007

PiotrO 23:35 | 27.04.2008

Po 1. Przeprowadzalem wywiad z chlopakiem ktory ledwo wyrwal sie z tej waszej "wolontarki" po 2,5 roku.
2. Dlaczego administracja nie reaguje ? Chlopaki przeciez dowodow macie troche podanych. Co was powstrzymuje przed blokada konta ? Ich "organizacja" zostala wpisana na liste sekt. Czy to nie wystarcza do zablokowania mu konta ?

pawel.cicd dołączył
22.11.2007

pawel.cicd 23:54 | 27.04.2008

Bzdura, nikt Ci nie udzielić wywiadu. Nie wierze, że ktoś był w stanie się "wyrwać" z woontarki. Na tych co chcą uciec z sekty mamy inny, baardzo skuteczny sposób...
Dlaczego chcesz blokować moje konto? Pogadajmy.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl