Forum dyskusyjne

relacja z podrózy

kategoria uwagi do forum i serwisu

bozena0808 dołączył
23.04.2015

bozena0808 17:16 | 24.10.2015

Wędrowałam po Azerbejdżanie miesiąc temu i chciałabym dodać relację z tej podrózy. I cóż .... proszę o podpowiedź jak to zrobić.
Pzdr bozena

Antoni dołączył
04.03.2013

Antoni 19:21 | 24.10.2015

Zanim zamieścisz swój tekst o wędrówkach po Azerbajdżanie, dodaj trochę zdjęć, które zilustrują twoje wspomnienia, które dodasz klikając zakładkę Artykuły. Z przyjemnością zobaczę zdjęcia i przeczytam relacje z Twojej podróży. Pozdrawiam.

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 20:27 | 24.10.2015

podpisuję się pod Antonim:)
Ciągnie mnie w tamte strony odkąd odbyłam krótką podróż po Kirgistanie i Uzbekistanie.
Zamieszczenie zdjęć jest proste, krok po kroku masz rozpisany. Powodzenia:)

bozena0808 dołączył
23.04.2015

bozena0808 12:31 | 25.10.2015

Pokusiłam się na dodanie zdjęć. Podjęłam próbę utworzenia galerii i co i nic z tego . Jest galeria Azerbejdżan z jednym zdjęciem. Pozostałe 4 foty sa poza galerią. Może ktoś poprowadzi mnie przez te niuanse. kiedy już się zdecydowałam, że siądę i zrobię to jednak okazuje się, że bez pomocy nie zrobię. jeśli ktoś chętny to proszę o pomoc.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 14:09 | 25.10.2015

1. Wejdź w zakładkę, na czarnym pasku u góry strony, "Moje Konto"
2. Po lewej stronie masz zakładki do zarządzania kontem. Wybierz czwartą od góry "Edycja zdjęć użytkownika"
3. Widzisz tabelę do zarządzania zdjęciami. Po prawej stronie tabeli wybierz akcję "edytuj"
4.Otworzy się panel zarządzania edycją wybranego zdjęcia. Jedenasta pozycja to "Dodaj do galerii" służy do zmiany galerii, a "Nowa galeria" do utworzenia nowej galerii.
5. W tej pozycji, w prostokącie, rozwiń menu z galeriami i wybierz właściwą. W twoim przypadku będzie tam tylko jedna galeria "Azerbejdżan"
6. Wybierz "Azerbejdżan" i kliknij ostatnią pozycję "Zmień dane" i gotowe. Zdjęcie zostanie dodane do galerii Azerbejdżan.

Następnym razem jak będziesz dodawać zdjęcia przeprowadź podobna akcję od razu przy dodawaniu zdjęcia. Po wybraniu zakładki "dodaj nowe zdjęcie" pojawia się także pozycja "Dodaj do galerii" i "Nowa galeria" Jeżeli dodajesz zdjęcie do istniejącej galerii, rozwiń w prostokącie menu z galeriami i wybierz właściwą. A jeżeli chcesz stworzyć nową to wpisz jej nazwę w prostokącie "Nowa Galeria". Przy następnym zdjęciu nowa galeria będzie już edytowana w menu "Dodaj do Galerii" itd.
Mam nadzieję, że Ci się rozjaśniło. (-:

A jeżeli chodzi o dodawanie artykułu / relacji, to jest spory problem - nie można edytować artykułu. Opcja nie działa, podobno coś tam poprawiają. Możesz napisać i dodać, ale nie będziesz widzieć przed opublikowaniem co Ci wyszło.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 14:18 | 25.10.2015

I jeszcze jedno. Popraw orientację dwóch leżących, dosłownie i w przenośni, zdjęć. Takich publikować nie wypada. Musisz je usunąć, zmienić orientację w dowolnym programie i opublikować ponownie.

bozena0808 dołączył
23.04.2015

bozena0808 18:20 | 26.10.2015

Hejka Pawle. Sprawdziłam całą galerię i mają dobrą orientację pion-poziom. napisz mi proszę o które chodzi.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 00:54 | 27.10.2015

Bozena masz trzy zdjęcia o tej samej nazwie" Przyjaciólki w podrózy" dwa z nich dodane o 18:26 i 18:29 leżą na lewym boku. Te zdjęcia nie są dodane do galerii. Wejdź w zakładkę "Moje Konto" Po prawej stronie u góry masz pozycję "Aktywności użytkownika" linijka poniżej "Wszystkie aktywności"; 3 pozycja poniżej "zdjęcia" (13) - tyle zdjęć opublikowałaś - kliknij na te pozycję. Otworzy się katalog Twoich zdjęć. Pierwsze dwa od dołu leżą i kwiczą (-:.

bozena0808 dołączył
23.04.2015

bozena0808 12:13 | 28.10.2015

Hejka Pawle dziękuję za konkretne wskazanie bo na te zdjęcia już nie popatrzyłam . Dzięki

bozena0808 dołączył
23.04.2015

bozena0808 19:23 | 02.11.2015

Hejka
Niestety niezbyt dużo mam czasu na forum. Dzisiaj postanowiłam zrobić porządek z leżącymi fotkami i nie wiem jak je usunąć. Umiejętność czytania nie pomogła. Pawle jeśli to przeczytasz to proszę pomóż, bo znowu nie wiem. Przepraszam, że jestem tak absorbująca, ale nie widze innego wyjścia jak tylko pytać.
Hejka

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 23:21 | 02.11.2015

1. Wejdź w zakładkę, na czarnym pasku u góry strony, "Moje Konto"
2. Po lewej stronie masz zakładki do zarządzania kontem. Wybierz czwartą od góry "Edycja zdjęć użytkownika"
3. Widzisz tabelę do zarządzania zdjęciami. Po prawej stronie tabeli wybierz akcję "usuń" przy zdjęciu, które chcesz usunąć.

bozena0808 dołączył
23.04.2015

bozena0808 18:50 | 09.11.2015

Dziękuję .Postaram się bardziej uważna. Dziękuję Pawle

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl