Forum dyskusyjne

artykuł

kategoria uwagi do forum i serwisu

Menhir dołączył
02.11.2015

Menhir 22:25 | 26.11.2015

Proszę o wskazówki jak dodać artykuł ze zdjęciami, bo nijak nie mogę się doszukać takich informacji. Dziękuję!

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 08:39 | 27.11.2015

Witam

1. dodaj na serwis zdjęcia, które mają pojawić się przy artykule
2. wejdź w panel dodawania artykułów (dział Artykuły, opcja nr 3- dodaj artykuł)
3. po przejściu do panelu dodawania artykułu wybierz kategorię, wpisz tytuł, wpisz krótkie streszczenie i treść
4. kliknij "dalej" i przejdziesz do etapu wybory kraju, któremu poświęcasz artykuł. Po wybraniu z listy konkretnego kraju kliknij "dodaj kraj". Można wybrać więcej niż jeden kraj.
5. kliknij "dalej" i przejdziesz do dodawania zdjęć z Twojego profilu już do konkretnego artykułu
6. kliknij "dalej" i zobaczysz gotowy artykuł

pozdrawiam
GlobAdmin

Menhir dołączył
02.11.2015

Menhir 10:38 | 27.11.2015

U mnie po rozwinięciu działu Artykuły nie pojawia się opcja "dodaj artykuł" , wtedy pewnie bym sobie poradziła. Widzę: Relacje z podróży, Porady praktyczne, Patronaty medialne , Recenzje i Magazyn Inspiracje. Wcześniej klikałam na te wszystkie, ale nie doszukałam sie opcji "dodaj artykuł". Co może być nie tak?

Menhir dołączył
02.11.2015

Menhir 10:42 | 27.11.2015

Dziękuję bardzo! Już wiem, co robiłam źle - sugerowałam się rozwijanym pod hasłem Artykuł menu, zamiast klikać w hasło. Nie przyszło mi do głowy, że to może dać inne rezultaty niż wynikające z rozwinięcia opcji. Przepraszam za gapiostwo i dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 11:41 | 27.11.2015

Dodatkowo z poziomu strony głównej także można wybrać "dodaj artykuł"- po prawej stronie przy ramce z Artykuły i Relacje z Podróży.

pozdrawiam

Menhir dołączył
02.11.2015

Menhir 17:27 | 29.11.2015

Zrobiłam wszystko (?) według wskazówek, ale mój artykuł nie wygląda jak inne, tzn. zdjęć nie mogłam rozłożyć w jego treści, czego się spodziewałam czytając inne artykuły, tylko znajdują się one na końcu artykułu. Czy w takim razie powinnam je kopiować i wklejać w okienku "dodaj treść"?
Artykuł piszę pierwszy raz, stąd moje problemy. Pozdrawiam.

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 19:16 | 29.11.2015

Zdjęcia są po dodaniu niejako doklejane do artykułu przez Admina, czasami, przyznam, dość losowo :)

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 11:50 | 30.11.2015

Aby dodać do artykułu zdjęcia w tekście należy wstawić w odpowiednich miejscach znaczniki , , itd gdzie odpowiednie cyfry oznaczają kolejne zdjęcia.
Nie zaprzeczam, że może to wydać się skomplikowane ;-) dlatego nowy panel dodawania artykułów będzie zdecydowanie bardziej intuicyjny.

Proszę o kontakt na priv z informacjami w jakim miejscu i jakie zdjęcia mają znaleźć się w danym artykule.

pozdrawiam
GlobAdmin

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl