Forum dyskusyjne


Karaiby czyli Dominikana z 16 miesięcznym dzieckiem

kategoria podróżowanie z dziećmi

dawid32 dołączył
21.01.2008

dawid32 15:27 | 21.01.2008

Witam wszystkich,
Chciałbym napisać, że wróciliśmy w grudniu 07 z naszą małą 16 miesięczną córeczką. Było rewelacyjnie i wspaniale pod każdym względem. W samolocie mała spała przez większość czasu - a wierzcie mi nie lubi za bardzo spać. Cały czas była zadowolona i uśmiechnięta. Nie było po co sięgać po liczne leki, które wzieliśmy ze sobą. Na miejscu okazało się, że w hotelu jest bardzo dużo dzieci, były nawet takie karmione piersią. A więc odwagi, bardzo polecam Dominikanę. Naprawdę warto!!! :-)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl