Forum dyskusyjne


safari w Tsavo East

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

asia2 dołączył
01.02.2015

asia2 15:46 | 07.12.2015

Jeśli szukacie sprawdzonego organizatora safari ja mam świetny kontakt - Francis z Ukundy. Byłam z nim już dwa razy - raz w Tsavo East w Sentrime Lodge - świetne miejsce prawdziwe safari pod namiotami - takimi luksusowymi z łazienką, dachem, drzwiami :) i raz w Tsavo West w tzw. "ulach" w Saltlick Lodge - zupełnie inne miejsce niż to w Tsavo East - każde na swój sposób niepowtarzalne. wszystko było świetnie zorganizowane, super kierowca, widzieliśmy mnóstwo słoni, antylop, żyrafy, zebry, strusie lwy (tu nam sie nawet polowanie na antylopę trafiło :)) i hipcie były, sepy na nas pazernie patrzyły z drzew niby to drzemiąc... :)
Ceny od 220 do 280 EUR za osobę w zależności od ilości osób w samochodzie (w cenie już była wizyta w wiosce masajskiej). 280 to jest cena przy dwóch osobach w samochodzie. I w tą niedzielę 13.12. znowu z nim jedziemy na 2 do Tsavo East :)
Po więcej informacji dzwońcie 601382668Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl