Forum dyskusyjne


Wyprawa stopem do Iranu lato 2008

kategoria podróże po świecie

kraj Iran

tumba dołączył
31.05.2007

tumba 19:16 | 22.01.2008

Hej!

Z tej strony Maciek („Tumba”) Mam zamiar wyruszyć na przełomie sierpnia-wrzesnia do Iranu (może dalej do Turkmenistanu???). Wyjazd niskobudżetowy, czyli namiocik spanie u ludzi z hospitalityclub i jazda stopem. Chcialbym zajechać po drodze do Srebrenicy i parę chwil spędzić w Macedonii, poszukuję kogoś do wspólnej wyprawy (głównie dziewczyny, bo wiadomo jak to ze stopem:)) Doświadczenie „stopowe” mam jakies tam;) (przejechane Bałkany, Gruzja i Armenia i spora część Europy Zachodniej) także, jeżeli miałby ktoś ochotę na takiego tripa to piszcie aveluftwaffe@o2.pl Planuję, że wyprawa potrwa lekko ponad miesiąc, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje. Miejscówkę w Iranie mam po zeszłorocznej podrozy u znajomych Iranczyków:) Mam 22 i pół wiosny ;) i studiuję sobie stosunki w Wawie więc to tyle, ave :)!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl