Forum dyskusyjne


Co polecicie w Andaluzji

kategoria podróże po świecie

Pacyfa dołączył
17.09.2006

Pacyfa 10:09 | 25.01.2008

Cześć !
Wybieram się w tym roku do Andaluzji. Właśnie jestem w fazie projektowania trasy. Najprawdopodobniej będę się poruszał autkiem, a więc dość duża mobilność. Co polecicie do zobaczenia. Oczywiście punkty obowiązkowe programu, czyli Granadę, Gibraltar, Cadiz, Jerez de la Frontera i Sewillę już uwzględniłem w planach. Ale co jeszcze ? Może coś mniej znanego, acz urokliwego ? Może coś sami odkryliście przypadkiem ? Z góry dzięki za pomocne info :-)


Pacyfa dołączył
17.09.2006

Pacyfa 23:16 | 06.02.2008

Wyprawę wzbogaciłem o wypad do Portuagalii trasą Elvas - Evora - Lizbona - Sintra - Cabo da Roca. Może jeszcze coś polecicie ?????Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl