Forum dyskusyjne


Szczepionki w Azji

kategoria podróże po świecie

wagabundakufel dołączył
25.04.2007

wagabundakufel 17:23 | 25.01.2008

Witam.
Wybieramy się w tym roku na podbój Azji i przychodzi w końcu moment żeby się zaszczepić. I tak się zastanawiam. Czy trzeba przyjmować wszystkie zalecane zastrzyki, czy nie których chorób da się uniknąć poprzez higienę i nie jest aż tak ważne przyjmowanie ich szczepionek? Jestem zaszepiony już na oba rodzaje żółtaczki, meningokoki, pnełmokoki, tężec oraz grypę i nie wiem czy muszę jeszcze przyjąć jakąś niezbędną szczepionkę:)
Pozdro600


elwi dołączył
15.01.2008

elwi 20:34 | 27.01.2008

witaj! zastanów się nad durem brzusznym i szczepionką tężec+błonnica coś około 40zł 2 dawki (szczepiłam się u siebie w poradni i była darmowa), nie jestem zwolenniczką szczepionek ale lepiej nie ryzykować, pozdrawiam :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl