Forum dyskusyjne


INDIE wycieczka objazdowa 20 02-06 03

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

laughing_buddha dołączył
28.01.2008

laughing_buddha 15:46 | 28.01.2008

Witam! Szukam 1 osoby zainteresowanej na zorganizowaną 16 dniową wycieczkę zorganizowaną do Indi cena 5600 z wszystkim: Poszukuje osoby w związku z wysokimi dopłatami do pokoju jednoosobowego. Oto program: Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow Tours na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Rozkład i miejsce zbiorki znajduje się w tabeli na ostatniej stronie katalogu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.rozklady.rainbowtours.pl  . Wylot do Goa. Na trasie międzylądowanie techniczne w Sharjah.

Dzień 2
Przylot do Goa w godzinach porannych, transfer do hotelu 3*** (hotel położony poza centrum, skromne pokoje 3***). Zakwaterowanie, czas wolny na odpoczynek, kolacja i nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu czas na wykwaterowanie, po południu transfer na dworzec kolejowy i całonocny przejazd pociągiem Goa-Express (wagony sypialne) do New Delhi.

Dzień 4
Przyjazd do Delhi w godzinach porannych. Przejazd do hotelu na śniadanie. Następnie zwiedzanie Starego Delhi: monumentalny Czerwony Fort zbudowany przez Szahdżahana (przez lata służący jako koszary), Lahore Gate, największy w Indiach meczet Dżama Maszid oraz Raj Ghat, wybudowane ku pamięci Mahatmy Gandhiego. Wizyta na bazarze. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5
Śniadanie, a następnie zwiedzanie New Delhi, m.in. Złota Świątynia Sikhów, Radżpath, Sansad Bhawan (Parlament Indyjski), Indian Gate (czyli słynne wrota Indii), dom Indiry Gandhi i grobowiec Hamayuna (pierwowzór słynnego Taj Mahal), następnie przejazd przez dzielnicę ambasad i budynków rządowych, Connaught Place - główne centrum handlowe New Delhi. Po południu przejazd do Agry. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 6
Wczesnym porankiem wyjazd do Taj Mahal - podziwianie wschodu słońca. Taj Mahal powszechnie uznawanego za jeden z siedmiu cudów świata, mauzoleum ufundowanego przez cesarza Szachdżahana ku czci swojej żony Mumtaz Mahal, budowanego z białego marmuru przez 22 lata i 22 000 rzemieślników. Powrót do Agry na śniadanie, a następnie zwiedzanie fortu (jednego z najpiękniejszych w Indiach), przejazd do Fatehpur Sikri, opuszczonego miasta wielkich Mogołów, zbudowanego przez cesarza Akbara Wielkiego oraz Bulund Darwaza - Bramy Wolności. Zakwaterowanie w hotelu w Bharaptur. Późnym popołudniem wycieczka do parku narodowego Keoladeo - jednej z najważniejszych na świecie ostoi ptactwa. Kolacja i nocleg.

Dzień 7
Śniadanie i przejazd do stolicy Radżastanu - miasta Jaipur, znanego jako „Różowe Miasto”. Wizyta w unikalnym Obserwatorium Astronomicznym Dżantar Mantar, zbudowanym ok. 1700 r. i zaskakującym futurystyczną architekturą oraz w Pałacu Maharadży i Muzeum Hawa Mahal, tzw. Pałacu Wiatrów. Spacer po mieście i możliwość zakupów na targu. Kolacja i nocleg.

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie i wycieczka do fortecy Amber (wjazd do fortu na słoniach!!) i zwiedzanie przepięknych wnętrz pałacowych. Czas wolny na zakupy (wspaniałe makaty, dywany). Przejazd na dworzec kolejowy w Delhi i całonocny przejazd do Goa (kolacja w formie pakietu podróżnego).

Dzień 9
Przyjazd do Goa w godzinach porannych. Transfer do wybranego hotelu w Goa (patrz strony Indie Goa wczasy). Po południu spotkanie z rezydentem.

Dzień 10-15
Pobyt wypoczynkowy w wybranym hotelu w Goa. Czas na kąpiele morske i słoneczne. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Dzień 16
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Goa. Wylot do Polski. Międzylądowanie techniczne w Sharjah. Przylot do Polski w godzinach wieczornych.

Strona www oferty  : www.rainbowtours.pl/trip.aspx?t=inz&ts=2#dsc 

Pozdrawiam!

amphasis@gmail.com
gg. 6854796
kom.:604500874


lukrowy dołączył
11.10.2008

lukrowy 23:40 | 02.02.2009

Jak szukasz osób i tutaj nie znalazłes, to zerknij na tą stronkę
Wyszukiwarka Osób Olneo.pl
Pozdrawiam!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl