Forum dyskusyjne

indie - kradzieże w hotelach

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

psichedelico dołączył
05.02.2008

psichedelico 22:12 | 05.02.2008

Witam,
wkrótce jadę na miesiąc do Indii, po raz pierwszy samotnie. Wyjazd oczywiście niskobudżetowy, noclegi w tanich hotelach - nie zamierzam placić więcej niż 300 rupii za noc. W związku z tym mam pytanie - czy jest duże ryzyko, że zostawiony w hotelu bagaż zostanie okradziony, czy należy go dodatkowo zabezpieczać? Dodam tylko, że nie będzie w nim cennego. Czy komuś zdarzylo się zostać okradzionym w tanim indyjskim hotelu?

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 09:00 | 06.02.2008

Mi nigdy, znajomym też. Natomiast mieliśmy sytuację że hotel zaczął się palić i koledzy wbiegali do płonącego hotelu po bagaże. Ja akurat byłem w sąsiednim...........ot kolejna przygoda

crullu dołączył
16.08.2007

crullu 11:12 | 06.02.2008

paszport, kasa i aparaty zawsze ze sobą, reszta leżała, zdarzało się, że i przy drzwiach otwartych. nie ukradli nigdy nic... (zresztą niewiele tam było... :D)

tyku dołączył
25.02.2007

tyku 15:08 | 06.02.2008

mnie rowniez sie to nie zdarzylo, ale oczywiscie cenne rzeczy( paszport, pieniadze, aparat itd) nos przy sobie...po co kogos prowokowac:). Za to zalecam ostroznosc w pociagach, szczegolnie gdy podrozujesz w nocy, a juz w szczegolnosci na trasie Varanasi-Delhi...zreszta obowiazkowym wyposazeniem kazdego pasazera pociagu w Indiach jest metalowy lancuch i klodka:)
a na malych plecakach to najlepiej lezec...

lemadamme dołączył
19.02.2008

lemadamme 21:31 | 21.02.2008

to prawda - nie slyszalam o kradziezach w hotelach, natomiast w pociagach nalezy zachowac czujnosc :) metalowy lancuch badz tez zapiecie do rowera moga okazac sie przydatne :)

jacekk dołączył
29.09.2006

jacekk 20:40 | 25.02.2008

W hotelach nic złego nas nie spotkało,poza próbami naciągnięcia nas na dopłaty,natomiast w pociągu w kalkucie znajomemu-prawie 2 m wzrostu-przystawili nóż do gardła i zabrali wszystko.

karola666 dołączył
19.05.2007

karola666 10:43 | 27.02.2008

nie zdarzyło mi się nigdzie, choć nocowałam w naprawdę prymitywnych warunkach i pokój zamykany na kłódkę i tak pozostawial wiele do życzenia. dokumnetyi kasę należy mieć przy sobie!!!;-)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl