Forum dyskusyjne | Konkurs foto!

Czy jeszcze leci z nami pilot

kategoria uwagi do forum i serwisu

[konto usunięte] dołączył
03.12.2012

[konto usunięte] 15:09 | 16.02.2016

Jak w temacie. Czy ktokolwiek jeszcze opiekuje się portalem? Można odnieść wrażenie, że właściciele porzucili "swoje dziecko" na pastwę uzytkowników albo wyjechali na bardzo dłuuugi urlop.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 16:08 | 16.02.2016

spokojnie, może to tylko awaria

03.12.2012

[konto usunięte] 17:36 | 16.02.2016

W sumie awaria to też stan. W niektórych przypadkach pernamentny :-)

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 18:06 | 16.02.2016

Witaj

Colmar, w czym mogę Ci pomóc? :-)

pozdrawiam
GlobAdmin

03.12.2012

[konto usunięte] 18:38 | 16.02.2016

Cieszę się, że żyjecie. A już byłem pełen niepokoju :-)
Ale do rzeczy. Chodzi jak zwykle o "jakość portalu". Nie bedę powtarzał po innych "zatroskanych" jak to na sercu mi ciężko, jak się wstydzę za poziom przed znajomymi, ale... Czy tematy, wpisy, zdjęcia są poddane jakkiejkolwiek kontroli z waszej strony. Od dłuższego czasu odnoszę wrażenie, że wszystko zostało pozostawione "żywiołowi userów". A ci robią co chcą. Gdzie jest ta troska o "wysoką jakość" zamieszczanych materiałów? Gdzie jest kontrola przed sztucznym podnoszeniem sobie "level'u zaangażowania". Może warto też uaktualnić ranking "nadaktywnych" - ostatni był za listopad. Może niektórzy by wtedy nieco odpuścili z dzieleniem się "swoimi wrażeniami", niewątpliwie, z pożytkiem dla portalu.
I żeby nie było niejasności - to są moje i tylko moje spostrzeżenia. Ale chciałbym wiedzieć, jaka jest w końcu wasza polityka.
Pozdrawiam.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 20:18 | 16.02.2016

Tak jak pisaliśmy kiedyś misją serwisu jest "dostarczanie użytkownikom wirtualnej przestrzeni, dla wymiany myśli, informacji i wiedzy podróżniczej." Oczywiście, aby mogła ona względnie sprawnie funkcjonować, potrzebne są pewne ramy, w naszym przypadku nadają je różne algorytmy, która oczywiście nie są nieomylne i doskonałe (punktacja, ograniczanie liczby zdjęć, itp). Dlatego też w miarę możliwości są one systematycznie przez te 10 lat modyfikowane, przy zmianach bierzemy pod uwagę także zdanie, sugestie użytkowników.
Nie stawiamy sobie za cel stworzenie serwisu idealnego, który zaspokoi potrzeby wszystkich osób, bo jak to w życiu- nie ma takiej szansy ;-) Przestrzeń z naszego założenia ma być kształtowana przez użytkowników, ale nie zakładaliśmy nigdy czy mają być to typowi globtroterzy, podróżnicy czy też osoby, które dopiero marzą o podróżach.
Po cichu marzy nam się stworzenie przestrzeni dla wszystkich tych osób, co oczywiście nie każdemu może odpowiadać. Część osób zdecydowanie lepiej czuje się tylko w gronie osób o podobnym doświadczeniu w podróżach czy fotografii. Myślę, że takie osoby zdecydowanie lepiej odnajdą się w tzw. grupach zamkniętych, forach dedykowanych właśnie nim.
Globtroter jest z założenia dla wszystkich, którym podróże są bliskie.
Pytasz o poziom serwisu- jeśli mielibyśmy pilnować go my, tylko i wyłącznie, to obawiam się, że powstałaby grupa wyjątkowo zamknięta ;-) Jednak mając na uwadze założenia, jakie przyświecały nam te ponad już 10 lat temu, dajemy wolną rękę użytkownikom. Ma to czasami mniej korzystne skutki, ale serwis jest niemal żywym organizmem, powiedzmy, że "sam się tworzy"- my ingerujemy kiedy jest taka konieczność lub kiedy zgłaszają nam to inni użytkownicy. Temu służy m.in. opcja "zgłoś do moderacji", czy uwagi na priv lub w komentarzach zdjęć na temat wątpliwej jakości materiałów.
Co do rankingu aktywnych osób- masz rację, został zaniedbany, jutro wyjaśnię temat.

pozdrawiam
GlobAdmin

03.12.2012

[konto usunięte] 20:42 | 16.02.2016

Dziękuję za wyczerpujący wywód. Rozwiał wszystkie wątpliwości i ... złudzenia.
Pozdrawiam.

Golik dołączył
06.02.2013

Golik 17:36 | 21.02.2016

Podzielam wątpliwości Colmara. Moim rozczarowaniem jest to, że kiedyś w "ogłoszeniach" było sporo informacji o spotkaniach i slajdowiskach. Gdyby administrator zajrzał kiedykolwiek na nie teraz, to by natrafił na "żywioł" (jak to określił) poszukiwania seksualnych przygód.
O spotkaniu nt. książki "Wielki Gracz" będę dowiadywać się z innego portalu, a szukającym miłości (w różnych odsłonach) życzę powodzenia.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 21:49 | 21.02.2016

A ja kibicuję facetowi co "szuka wesołej towarzyszki (nie starszej)" na imprezę do Chin. Już z rok się to ogłoszenie ukazuje. Może się któraś nad nim zlituje, szczególnie że nie określił od czego ma nie być starsza - może miał na myśli np. Lucy, to by kwalifikowało wszystkich oczywiście poza Lucy, ale ona i tak jest mało mobilna.

02.10.2012

[konto usunięte] 16:22 | 23.02.2016

no i ...dupa !
spaliles ogloszenie ,,,peace

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 17:11 | 23.02.2016

No popatrz, a chciałem zareklamować ogłoszenie "szerszemu ogółowi".
Ale i tak nic nie przebije Agaty J. , która jak zwykle reklamuje się wyjątkowo debilnym wpisem. Może ktoś, kto posiada konto na fb przekaże jej , także w moim imieniu, międzynarodowy znak pokoju w formie dłoni z uniesionym palcem wskazującym.

03.12.2012

[konto usunięte] 17:16 | 23.02.2016

Amen ... ale obawiam się, że i tak nie zrozumie komunikatu :-)

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 17:21 | 23.02.2016

Oczywiście chodziło mi o palec środkowy.

03.12.2012

[konto usunięte] 17:25 | 23.02.2016

Ten komunikat może i zrozumie, ale i tak się nie zrazi. To się nazywa "przebojowość" :-)

02.10.2012

[konto usunięte] 19:59 | 23.02.2016

to do chin ...niech jedzie
agata ta...peace

iguan007 dołączył
02.01.2012

iguan007 07:54 | 25.02.2016

fajnie byloby gdyby spam typu "pomoc finansowa" znikal z ogloszen a nie wisial na pierwszej stronie kilka dni.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl