Forum dyskusyjne

zapraszam wszystkich

kategoria podróże po świecie

ts dołączył
09.01.2007

ts 18:56 | 07.02.2008

Drodzy globtroterowicze!

Miło mi poinformować, że moja strona została właśnie utworzona i może Cię zainteresuje. Aby ją odwiedzić, kliknij w poniższe łącze lub wklej adres URL do swojej przeglądarki.

Witryna web.mac.com/t.sikora 
lub łatwiej do zapamiętania
www.tsikora.pl 

Obejrzyj i przekaż mi swoją opinię!

blueberry nights dołączył
07.08.2007

blueberry nights 19:32 | 07.02.2008

no, no... super grafika - zupelnie sam pracowales nad strona?
nie wiem, jak innym, ale mi wolno laduja sie pliki graficzne (moja przegladarka: Firefox, lacze 2mega).
gratuluje stronki i zycze wielu odwiedzajacych na liczniku :)

ts dołączył
09.01.2007

ts 19:50 | 07.02.2008

dzięki za komentarz- stronę robiłem zupełnie są na macu w programie iWeb- pierwszy raz go otworzyłem i.. poszło, choć zajęło mi to bite trzy dni :(

strona znajduje się na serwerach Apple w Stanach i niestety nie wiem dlaczego strony się tak długo ładują- być może chodzi o to, że wielkość pojedynczego zdjęcia dochodzi do 6 MB...? może ktoś znajdzie się tutaj, kto zna się na iWeb i udostępnianiu serwera na web.mac.com?- chętnie poradzę się w kilku kwestiach

pozdrawiam

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 19:57 | 07.02.2008

Interesująca stronka , to co najbardziej mnie interesuje -zdjęcia- ciekawe i fajnie zrobione . trochę słabo sie otwiera ( tez łącze 2 mb. ) Też niedawno zrobiliśmy stronkę na którą Cię serdecznie zapraszam www.penetrator.cba.pl 

ts dołączył
09.01.2007

ts 12:32 | 10.02.2008

markoo - strona jest naprawdę git! polecam każdemu glbtroterowiczowi takich przygód∂!

belzebub dołączył
20.02.2007

belzebub 20:06 | 07.02.2008

daj spokój, chodzi wolniej niż nasza klasa, poza tym jakos wszystko bez ładu i składu, trudno cos wiecej powiedzieć, bo w kwestii technicznej mocno niedopracowana, tu sie zdjęcia nie wczytują, tu jakis tekst sie pojawia ale po 2 sekundach znika no i ponadczasowy tekst o tadż mahal, który nie znika przy otwieraniu koljengo zdjęcia

belzebub dołączył
20.02.2007

belzebub 20:32 | 07.02.2008

poza tym, pracujesz w banku po archeologii śródziemnomorskiej???? człowieku, marnujesz sie, jak poza tym wytrzymujesz w banku, to musi być taka nudna praca :)

ts dołączył
09.01.2007

ts 20:39 | 07.02.2008

dzięki za sugestie- info o taj mahal już się nie pojawia- polecam tez z skorzystać z opcji "pokaz slajdów"

PS a praca w banku wale nie jest taka nudna - na szczęście nie siedzę w okienku :)

Pacyfa dołączył
17.09.2006

Pacyfa 21:47 | 07.02.2008

Graficznie ciekawie, ale faktycznie strasznie zmulaszczo chodzi. Mam nadzieję, że stronka Ci się rozwinie ...

ts dołączył
09.01.2007

ts 14:36 | 09.02.2008

Dziękuję Wszystkim za uwagi i sugestie- dzięki nim zmieniłem kilka rzeczy w układzie strony i zrobiłem porządek z podpisami, które jak się okazało czasami zasłaniały fotografie-
same zdjęcia też zostały pomniejszone (niestety z bólem serca na niekorzyść jakości, czy utraty kolorystyki) więc strona powinna już chodzić szybciej- jeśli nie, to przepraszam- to już kwestia serwera Apple

pozdrawiam
TS

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl