Forum dyskusyjne | Konkurs foto!


Poci±g Brze¶ć - Irkuck

kategoria podróże po świecie

wagabundakufel doł±czył
25.04.2007

wagabundakufel 22:21 | 08.02.2008

Witam. Czy kto¶ z Was mógłby mi sypn±ć parę informacji na temat podróży poci±giem z Brze¶cia do Irkucka. Słyszałem, że można jechać bezpo¶rednim poci±giem, ale jak to wygl±da? Słyszałem o łapówkach i o tym, ze konduktor w Białorusi potrafi wyrzucić z poci±gu w połowie trasy. Czy takie rzeczy często się zdarzaj±? Jakie wizy w ogóle trzeba zdobyć? Czy w internecie można zdobyć bilety i ile mog± one kosztować? No i ile dni trwa taka podróż? Za pomoc z góry serdecznie dziękuję :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.

Jak dodać w±tek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy w±tek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl