Forum dyskusyjne


Pociąg Brześć - Irkuck

kategoria podróże po świecie

wagabundakufel dołączył
25.04.2007

wagabundakufel 22:21 | 08.02.2008

Witam. Czy ktoś z Was mógłby mi sypnąć parę informacji na temat podróży pociągiem z Brześcia do Irkucka. Słyszałem, że można jechać bezpośrednim pociągiem, ale jak to wygląda? Słyszałem o łapówkach i o tym, ze konduktor w Białorusi potrafi wyrzucić z pociągu w połowie trasy. Czy takie rzeczy często się zdarzają? Jakie wizy w ogóle trzeba zdobyć? Czy w internecie można zdobyć bilety i ile mogą one kosztować? No i ile dni trwa taka podróż? Za pomoc z góry serdecznie dziękuję :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl