Forum dyskusyjne

Travel Photographer of the Year

kategoria inne

blueberry nights dołączył
07.08.2007

blueberry nights 02:38 | 16.02.2008

"Travel Photographer of the Year (TPOTY) is a prestigious international photography competition designed to find and showcase the very best in travel photography. It is run by photographers for photographers, and since its launch in 2003 it has become a major annual award, with entries received from over 50 countries around the world".

Nagrode TPOTY 2007 w kategorii "Thrill" zdobyl Polak, Maciej Duczyński
tpoty.com/web/index.php?option=com_content&task=view&id=330&Ite  mid=41

Zwyciezcow w pozostalych kategoriach mozna znalezc tu: tpoty.com/web/index.php?option=com_content&task=view&id=318&Ite  mid=271

Ciekawa jestem czy ktos z globtroterow startowal w tym konkursie?
A moze ktos zdecyduje sie wyslac swoje zdjecia w edycji 2008 :)

emski dołączył
13.12.2003

emski 04:03 | 16.02.2008

mile ze rodak zajal takie miejsce...gratulacje ale i zdjecie jest swietne

roterka dołączył
16.10.2007

roterka 13:55 | 04.03.2008

Maciej Duczyński jest młodym chłopakiem, którego przygoda z aparatem rozpoczęła się, gdy wyjechał do Skandynawii do pracy. można powiedzieć, że z nudów zaczął robić piękne zdjecia :-) miło się robi na duszy, gdy rodak zdobywa tak prestiżową nagrodę!

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 20:08 | 04.03.2008

Nie moge oglądac takich zdjęc , bo mam doła
popatrzcie na portfolio Michaela Andersona
www.lightscapephoto.com/ 

blueberry nights dołączył
07.08.2007

blueberry nights 20:13 | 04.03.2008

Juz kiedys przegladalam - swietny warsztat plus duzo PS, a to zawsze jednego oburza, a innemu nie przeszkadza, bo uznaje obrobke za normalny proces fotografowania.

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 07:54 | 05.03.2008

Ja zaliczam sie do tych drugich , jeśli obróbka trochę upiększy ( nie przewracając foty do góry nogami to jest o.k ) Jeśli jest tyle zmian że nie wiadomo czy to fotografia , szkic, malarstwo czy jeszcze inny rodzaj przekazu artystycznego to juz mi się nie podoba

kujawski.robert dołączył
13.07.2007

kujawski.robert 08:09 | 05.03.2008

Oglądałem zdjecia tych panów po prostu bajka.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl