Forum dyskusyjne

stopem do Berlina i Hyde Parku w weekend majowy

kategoria podróże po świecie

kraj Polska

mileczka dołączył
14.04.2005

mileczka 14:09 | 14.04.2005

czesc:) szukam osoby lub osob chetnych na autostopowy wypad do Berlina i Hyde Parku termin od 28 czy 29.04 do 3.05. jestem otwarta na propozycje, mozna zmienic trase czy zachaczyc o inne miejsca. ja mam na imie Milka mam 21 l i jestem z krakowa. plan jest taki: wyjezdzamy z polski i lapiemy stopa do niemiec, w zaleznosci od tego gdzie sie zlapie tam najpierw jedziemy albo Hyde park i zabawa tam jeden caly dzien koszt 25 euro za calodniowa zabawe albo najpierw zobaczenie Berlina pewnie tez jeden dzien. trase mozemy zmienic, Hyde Park to tylko pomysl do ustalenia. czekam na propozycje 509212481 lub mileczka_84@buziaczek.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl