Forum dyskusyjne | Konkurs foto!

Edycja artykułów

kategoria uwagi do forum i serwisu

loo dołączył
05.02.2013

loo 09:51 | 02.04.2016

1) Próba edycji artykułu kończy się otwarciem pustego formularza bez żadnej treści.

2) Jak mam dodać zdjęcia w treści artykułu, skoro najpierw tworzę treść, a dopiero później dodaję zdjęcia (nie znam więc ich kolejności)?!

3) Żeby dodać zdjęcia muszę:
- mieć otwartą podstronę z moją galerią żeby zobaczyć, które w ogóle chcę dodać
- zapamiętać jego numer (nazwy powtarzają się) z linka otwierającego zdjęcie
- przykładając linijkę do monitora, żeby śledzić kolejne wiersze (wystarczyłoby zrobić naprzemienne cieniowanie wierszy tabeli) klikam przycisk dodający

Nawet w czasach, kiedy Globtroter powstawał istniały już wygodniejsze metody i narzędzia programistyczne do zastosowania...

loo dołączył
05.02.2013

loo 08:37 | 04.04.2016

Po raz kolejny zastanawiam się po kiego ja to piszę, skoro uwagi przechodzą bez żadnego echa?

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 08:44 | 04.04.2016

Witaj

Loo, przepraszam, że musiałeś tak długo czekać na odpowiedź.

1. Edycja artykułów nie działa w tej chwili- cały panel dodawania artykułów czeka na zmianę, mam nadzieję, że w miarę szybko ogarniemy się z tym tematem

2. Dodawanie zdjęć- to prawda, że nie jest to intuicyjne i na pewno będzie poprawione w nowym panelu; jak do tej pory użytkownicy radzą sobie całkiem nieźle; wstawiając znaczniki zdjęc do tekstu trzeba potem w takiej samej kolejności dodać je do galerii zdjęć, ale jak wspomniałam - cały panel dodawania zdjęć jest do wymiany

pozdrawiam
GlobAdmin

loo dołączył
05.02.2013

loo 09:04 | 04.04.2016

Dlaczego tylko każecie tak długo na to wszystko czekać użytkownikom? Macie ogromny potencjał w postaci czasu istnienia, ilości założonych kont i aktywności użytkowników, ale bardzo go marnujecie.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:27 | 04.04.2016

Loo, poza potencjałami o których wspominasz, mamy także ograniczenia ;-) Przede wszystkim finansowe, jak i czasowe. Jak wiesz zespół Globtrotera tworzą osoby, które poza pracą nad serwisem są także zaangażowane w życie zawodowe.

pozdrawiam!

loo dołączył
05.02.2013

loo 22:00 | 04.04.2016

Rozumiem to Agnieszko, ale sama zobacz ile czasu trwa usuwanie błędów po wprowadzeniu nowego layoutu. A ile jeszcze czeka zaległych spraw? Co do kosztów, to reklamy Google nie wyświetlają się chyba nadaremno na górze i z boku i na dole treści? Jeżeli to mało, to pomyślcie o wprowadzeniu kont premium dających jakieś ekstrasy. Widzę po sobie, że znikam stąd jak mnie coś porządnie poirytuje i wracam jak po dłuższym czasie przypomnę sobie o istnieniu Globtrotera. Wracam, bo są tu ludzie. Nie zmarnujcie tego.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:27 | 04.04.2016

Loo, poza potencjałami o których wspominasz, mamy także ograniczenia ;-) Przede wszystkim finansowe, jak i czasowe. Jak wiesz zespół Globtrotera tworzą osoby, które poza pracą nad serwisem są także zaangażowane w życie zawodowe.

pozdrawiam!

Servus dołączył
17.03.2016

Servus 00:30 | 05.04.2016

loo, tez mi to troche przeszkadza, ale próbuję też oznaczac zdjęcia tak, aby je lepiej kojarzyć (nie zawsze sie udaje co widac w moim ostatnim artykule). W sumie ostatni tworzylem na dwie rece. Jedna wersja siedziala w moim edytorze, a druga w onlinie. Jakoś to z biedą przerzuciłem, ale juz złych odległosci miedzy zdjeciami i tekstem się nie ustrzegłem. Rzeczywiscie przydałoby się taki edytor jak w wordpress, no i mozliwość dorzucania wiekszej liczby zdjec przy tworzeniu artykułu. Czasem zdjęcie nie broni się samo (gdy je ładujemy do naszych galerii - nic nikomu nie mowie), zaczyna dopiero zyc z treścią. Konta premium to ciekawa opcja! pzdr

Nnikki dołączył
27.04.2016

Nnikki 22:26 | 07.05.2016

cześć :)

Właśnie się z tym zderzyłam i nie bardzo jednak rozumiem, jak i co mam zrobić, aby udało mi się zamieścić relację z podróży do Azerbejdżanu.

Czy dobrze rozumiem, że jeśli mam relację, którą chcę opatrzyć nawet 25 zdjęciami, to mam je najpierw przez 5 dni wrzucać? Szczerze mówiąc zgadzam się z loo, że niektóre zdjęcia niespecjalnie nadają się do publikowania ot tak, do galerii - bo ani super piękne, ani dużo mówiące - nabierają sensu dopiero z tekstem.

I drugie pytanie - czytam w instrukcji, że robi się to tak: " Wstaw aby dodać pierwsze zdjęcie i ,". Tylko co dokładnie mam wstawić wpisać w pomiędzy "<>"? Nazwę? To, co wpisałam jako tytuł zdjęcia? Czytam Adminko, że chcecie zrobić nowy panel - może zanim to, to napiszecie trochę jaśniejszą instrukcję, bo ja na przykład się gubię ;) Nie bardzo rozumiem, czym są konkretnie owe znaczniki zdjęć, jak i co wpisać, żeby działało...

Będę wdzięczna za podpowiedzi!
I dobrej reszty weekendu wszystkim!

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 22:41 | 07.05.2016

dokładnie miałam podobny problem jak Nnikki. Żeby dodać zdjęcia do artykułu, musiałam je zamieszczać przez ileś dni na portalu. Zdjęcia w mojej ocenie niekoniecznie nadawały się do galerii, nie są jakieś wybitne, były jedynie tłem do tekstu. Na dodatek zależało mi właściwie tylko na tym, aby zaprezentować miejsca zniszczone przez trzęsienie ziemi, pokazując jednocześnie, że można je spokojnie odwiedzać (dając tym samym Nepalczykom szansę na powrót do w miarę normalnego życia). Nie zależało mi na poleceniach czy ocenach - mogłam wyłaczyć ocenianie, nie mogłam wyłączyć poleceń. Nie chciałam dodawać w uwagach pod każdą fotą długiego wyjaśnienia o co mi chodzi, gdy zamieszczałam tę serię zdjęć. W tym wypadku zbawieniem byłaby możliwość utworzenia nowej galerii ze zdjęciami przeznaczonymi jedynie na potrzeby artykułu.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl