Forum dyskusyjne

MAROKO

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

becia.chelmicka dołączył
26.12.2007

becia.chelmicka 10:25 | 24.02.2008

jeśli ktoś był niedawno w maroku to prosimy o rade co z transportem w maroku jeśli zna sie tylko angielski? co z transportem i noclegami.słyszeliśmy że niby tanio ale wiecie na miejscu okazuję sie że tanio to tylko poza sezonem.ludzie czasami takie bujdy wypisuja ze az żal frustratów.realne jest przekulać po maroku za nieduże pieniądze?

bartek74 dołączył
18.01.2008

bartek74 20:13 | 24.02.2008

wszedzie dostaniesz sie autobusami.hotele wcale nie takie tanie jak dla mnie plecakowicza zwlaszca gdy przylecisz kolo polnocy wcale nie maja ochoty sie targowac.naprawde tanio jest na pustyni w Merzuga hotel z posilkami za okolo 10 dolkow .szukaj hoteli w medinach taniej i klimacik zapewniony .pozdrawiam

becia.chelmicka dołączył
26.12.2007

becia.chelmicka 22:08 | 24.02.2008

Dzięki.Dawno temu byłeś? Zahaczyłeś może o Jabal Tubkal? Na co uważać?

becia.chelmicka dołączył
26.12.2007

becia.chelmicka 22:08 | 24.02.2008

becia.chelmicka dołączył
26.12.2007

becia.chelmicka 22:07 | 24.02.2008

miziol dołączył
24.02.2008

miziol 22:27 | 24.02.2008

ja byłem już kilka lat temu, jechaliśmy samochodem i czasem nocowaliśmy na polach namiotowych (prywatnych i "państwowych") i było to naprawdę tanio (kilka $ za całą ekipę) a dawało podstawowe zalety: teren ogrodzony (nikt obcy bez potrzeby się nie kręci), ujęcie wody i miejsce do umycia się, czasem jakaś knajpka, a raz nawet na wyciągnięcie ręki daktyle i granaty prosto z krzaka (w cenie noclegu).
Podstawowa wada trzeba ze sobą wozić namiot...

roterka dołączył
16.10.2007

roterka 16:05 | 25.02.2008

hej, ja byłam w XII`06. wszędzie mozesz podróżować autobusami - różnej klasy, zależnie od checi, czy z klima np. CTM, rejsowe, bdb, cenowo: 30 pln z Agadiru do Marrakeszu, czyli ~6h jazdy. moim zdanie to tanio :-) Można skorzystać ze zwykłych pks-ów - poza tłokiem i brakiem klimy należy uwzględnić brak konkretnegj godz. odjazdów - rusza po skompletowaniu podróżnych :-D ale można poznać fajnych, życzliwych ludzi! Co do cen noclegów to nie mogę się wypowiadać, bo mieszkałam w hotelu z biura podróży. Potwierdzam jednak, ze hoteliki w medinie są najtańsze, a warunki do zniesienia....Mogę jeszcze poradzić, że w I/II National Geographic jest opisane Maroko. Podane są fajne hoteliki i obecne ceny. Życzę udanego pobytu i zazdroszczę, bo Maroko to cudowny kraj!! pzdr.

bartek74 dołączył
18.01.2008

bartek74 23:59 | 25.02.2008

Rok temu, przez Atlas tylko przejechalem takze nie doradze,autobusy CKM czy CMK nie pamietam owszem pewnie ladne,wypicowane z klima i TV ale bez klimatu i pewnie drozej ,widzialem jak przejechal gdy stalismy na stacji benzynowej baaardzo ladny za to nasz masakra, ale odjazd zawsze o czasie nie gdy bedzie pelny,no i zatrzymuje sie po drodze na pyszna mietowa herbate, pozdrawim

autoway dołączył
20.06.2006

autoway 14:38 | 29.02.2008

Byłam w październiku 2007 2 tygodnie. Wynajmowaliśmy samochód 2x, z noclegami nie ma problemu, ale nie polecam tych najtańszych bo to nory często bez łazienek.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl