Forum dyskusyjne


Wypożyczeni samochodu

kategoria podróżowanie z dziećmi

[fb] Kasia Lemke dołączył
22.05.2016

[fb] Kasia Lemke 13:43 | 22.05.2016

witam po raz pierwszy wybieramy sie na 2 tyg All Inclusive z TUI do Bułgarii, ale zeby sie nie zanudzic i zobaczyc cos wiecej niz plaza i hotel chcemy pozwiedzać i teraz kwestia gdzie najlepiej wypozyczyc samochod czy juz na lotnisku? czy w miejscowosci w której znajduje sie hotel, zeby tez cenowo sie kalkulowało - łacznie tak myslimy przynajmniej na tydzien chyba ze niwielka bedzie roznica cenowa- miedzy tygodniem a dwoma, i 2 kwestia fotelikow dla dzieci czy syn który ma 9 lat tez potrzebuje? Co warto zobaczyć w Bułgarii bedziemy w Obzorze.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl