Forum dyskusyjne


Podróż Nepal - Chiny Tadżykistan Kazachstan bądź Nepal - Bangkok

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

ahk1986 dołączył
25.05.2016

ahk1986 22:50 | 25.05.2016

Mam niecałe 9tys do wydania i dużo czasu. Jestem trochę na życiowym zakręcie i chcę sobie trochę pozwiedzać. Chciałbym pojechać do Katmandu i będąc tam na miejscu zdecydować w którą stronę się udać. Przychodzą mi do głowy dwie opcje: Katmandu - Chiny, Tadżykistan i w stronę domu... bądź Katmandu - Bangkok. Bilet do Katmandu to 1500zł, i tyle samo powrotny z Bangkoku. Wychodzi że zostaje 6000zł na resztę wydatków. Muszę jeszcze kupić namiot. Mam buty, karimatę, śpiwór, dobrą kurtkę. Co powinienem kupić jeszcze ? Ktoś robił jedną z tych tras ?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl