Forum dyskusyjne


bIESZCZADY

kategoria podróżowanie z dziećmi

Inkluzja dołączył
28.05.2016

Inkluzja 01:15 | 28.05.2016

Witam.
Poprosze o porade:
chcemy wyjechac na ok 2 tyg z dziecmi w Bieszczady. Chcielibysmy miec szanse popatrzec na ukochane żubry naszego Synka.. Potrzebujemy takze popluskac sie w jakims jeziorku

Nie znamy Bieszczad w ogole.. Marzy sie nam zakwaterowanie w agroturystyce, z dojsciem do wody i do zubrow ;-)

Nasz Synek jest niepelnosprawny i musimy miec takze mozliwosc dojechania samochodem do najblizszego lekarza pedaitry ( tzw czarny scenariusz)

Poradzcie nam prosze Ewa


paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 00:21 | 17.07.2016

Niestety tak się nie da. Popluskać możesz się nad Soliną, ale to nie są Bieszczady (mimo, że wielu tak błędnie uważa) W Bieszczadach nie ma się gdzie popluskać. Ale jest wiele innych znacznie ciekawszych atrakcji. Są dwa nowe stada żubrów (stare, introdukowane (chyba) z Uralu, wymarło na jakąś chorobę) Jedne stado jest w okolicy Komańczy, a drugie w nadleśnictwie Stuposiany. W okolicach osady Muczne jest zagroda pokazowa. Ja poleciłbym Wam Muczne (stara rezydencja partyjnych bonzów) Jak na Bieszczady jest tam całkiem fajnie rozwinięta baza noclegowa - są fajne domki z bali, ale luksusów się nie spodziewajcie. Przez lata był to zamknięty teren, więc przyroda jest w fantastycznej kondycji. Z Mucznego jest najkrótsza droga na Bukowe Berdo - najpiękniejszą połoninę w Bieszczadach.


paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 00:31 | 17.07.2016

Jeszcze kwestia lekarza. Z Mucznego do Stuposian jest 10 km. Ewentualnie jeżeli zdecydujecie się na pluskanie nad jeziorem Solińskim, to do żubrów będziecie mieli około 60 km w jedna stronę. Tylko pamiętajcie, że to nie jest zoo, wybieg jest bardzo duży, żubry mają znaczną swobodę i nie zawsze można je zobaczyć.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl