Forum dyskusyjne

tani nocleg w Barcelonie

kategoria podróże po świecie

eemmii dołączył
18.02.2007

eemmii 14:39 | 01.03.2008

Witam szukam taniego noclegu w barcelonie, moze ktos moze polecic jakis hostel?

Z gory dziekuje

pozdrawiam

Emilia

klemens dołączył
27.02.2008

klemens 20:17 | 01.03.2008

Witam, ja bylem w listopadzie. na La Ramblas, a poczatku idac od portu, maz muzeum figur woskowych po prawej stronie, w alejce. nie mozna nie trafic. w tej samej alejce, w pierwszych drzwiach znajdziesz na drugim i trzecim pietrze hostel. w cenie jest sniadanie- czyli musli, herbata i chleb z dzemem. warunki znosne. towarzystwo ciekawe- polowa to Wlosi, jacys drobni handlarze marihuaną, kucharze w knajpach itp. co wieczor byla tam impreza. zupelnie nie grozni i bardzo sympatycznie. cena, to okolo 11 euro za dobe.

klemens dołączył
27.02.2008

eemmii dołączył
18.02.2007

eemmii 08:55 | 02.03.2008

Dziekuje bardzo za odpowiedzi. Szukalam na stostelsclub, niestety ceny sa wysokie, myslalam ze bedzie tanije.

Mam jeszcze pytanie donosnie La Ramblas, jak tam jest z bezpieczenstwem dla 2 samych dziewczyn.

Moze ktos wybieram sie do barcelony w terminie 28 marca- 1 kwietnia?

z gory dziekuje za odpowiedzi

pozdrawiam

Emilia

klemens dołączył
27.02.2008

klemens 15:49 | 02.03.2008

wydaje mi sie ze nie ma jakis bardziej niebezpiecznych zagrozen, ktorych nie znalazlabys w innych duzcyh miastach, tlocznych ulicach. nie wiem jak o tej porze roku z iloscia turystow, ale uwazaj na kieszonkowcow. wydaje mi sie ze jak nie bedziesz sie wieczorami zachowywala tak ze przyciagasz uwage, czy wloczyla sama po nocy , to nic Ci sie nie stanie.
powodzenia i milego wyjazdu!

viajera dołączył
02.03.2008

viajera 18:33 | 09.03.2008

Witam, jesli chodzi o bezpieczenstwo w okolicach Las ramblachm to mysle zeby glownie nie dac sie okrasc, ani nie dac sie wciagac w gre kubelek -kuleczka ;) W tych okolicach jest wielu turystow, to praktycznie centrum miasta, przy pl. Cataluña. Po obu stronach Rambli mieszka wielu marokanczykow (uwaga: czesto podaja sie za francuzow, jesli ie potrafisz mowic po hiszpansku i nie jestes francuzka) zeby poderwac tursytki. Te okolice nie sa jakies niebezpieczne, w ciagu dnia, jjest wiele knajp otwartych, wiele miejsc do zwiedzania, turysci sklepy. Noca jak wszedzie, trzeba troche bardziej uwazac nie zapuszcza sie samemu, ale zwykle zawsze sie kogos spotka jako ze zycie tu zaczyna sie po polnocy, miedzy 22-00 hiszpanie zwyklejadaj kolacje i dopiero potem ida w tany. Polecam pl. Real jest tam kilka lokali, blisko Ramblas. Ponadto warto zwiedzic Catedral Santa Maria del Mar i kika innych rzeczy, jjezdza ti autobusy turystyczne, ale jest tez metro bardzo proste w obsludze i praktyczne, bilet 10 przejazdowy to cen 7,30 euro. jesli bedziesz chciala wiecej info daj znac. Pozdrawiam

viajera dołączył
02.03.2008

viajera 18:40 | 09.03.2008

Latwo tez wpasc w szal zakupow, polecan zaopatrzyc sie w mapke i spacerkiem udac na skrzyzowanie C/Girona z C/ Gran Via - Metro Tetuan(jesli dobrez pamietam, ale spacerkiem to od pl. cataluña 15minut), gdy dojdziesz do tej krzyzowki, to skrec w strone morza (nie w strone gor), na tej ulicy jest kilka Out Let´ów np Mango i innych marek, mozna tam kupic taniej ciuchy z zeszlych sezonow. Udanych zakupow!

eemmii dołączył
18.02.2007

eemmii 20:30 | 09.03.2008

Dziekuje za wszystkie informacje.

Czy moge prosic jeszcze jakies info na temat komunikacji, czy jest jeden kilku dniowy bilet na metro autobusy i wszystko co tam jezdzi tzn co moze sie nam przydac.
Nigdy jeszcze nie bylam w Barcelonie stad moje pytanie.
Inne przydatne info tez mile widziane.
Dziekuje za info o zakupach, jada 2 dziewczyny wiec poszalejemy:>>

Podaje emaila: emilia50@op.pl

z gory dziekuje

Pozdrawiam

Emilia

viajera dołączył
02.03.2008

viajera 21:58 | 10.03.2008

Tak masz opcje biletow kilkudniowych rowniez, na miescu w maszynach kt sprzedaja bilety sa opisane wszystki dostepne w sprzedazy, albo w okienku kasjerki. Jeden przejazd dajmy na to 10 przejazdowego biletu jest wazny na 1,15 minut wiec na ten sam przejazd mozesz skorzystac z autobusu. Metro to najtansza i najlatwiejsza opcja. moze wam sie przyda ta stronka www.bcn.es/  dostepna tez po angielsku . Udanego wyjazdu!!!!

Stomal dołączył
27.01.2008

Stomal 22:44 | 24.03.2008

Tak się składa, że będę w Barcelonie na weekend 28-30 marca. Nie znam miasta dobrze, ale będę z osobami, które znają. Na maila wyśle mój hiszpański numer także jeśli chcecie połazić albo skoczyć wieczorem na imprezę piszcie smsa albo dzwońcie.

xxx dołączył
27.10.2002

xxx 17:04 | 24.08.2008

witam
jade na wycieczke do Andory bede wdzieczny za pomoc co gdzie kupic jakie ceny ,czy jepiej autem czy autobusem z barcelony wszystko co bedzie mi przydatne ,elektonika ,perfumy itd ,byles podpowiedz bede wdzieczny ,jak to tam wyglada na prawde.co gdzie a czego unikac.
pozdrawiam
pisz na email;
amorki.23@onet.eu

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl