Forum dyskusyjne | Konkurs foto!

gdzie na wycieczkę z małymi dziećmi

kategoria podróże po świecie

kraj Polska

klocek dołączył
15.07.2016

klocek 11:21 | 15.07.2016

Czy macie jakieś pomysły gdzie zabrać trojkę 6-cio latków na wycieczkę? Szukam jakiś ciekawych miejsc aby w wolne dni pozwiedzać Małopolskę.

gosiapiotr dołączył
06.01.2009

gosiapiotr 21:11 | 25.07.2016

Polska ciekawa do zwiedzania. Ja mam córkę 3 letnia i byliśmy z nią w górach stołowych bardzo chętnie chodziła. Będziemy się jeszcze wybierać w góry więc szukamy chętnych z dziećmi......

gosiapiotr dołączył
06.01.2009

gosiapiotr 21:15 | 25.07.2016

Wyjazd w sierpniu 2016 miejsce do ustalenia jeszcze.

Jamess dołączył
06.10.2016

Jamess 21:12 | 06.10.2016

Hej, ja bym polecił Muszynę, ma bardzo przyjemne trasu spacerowe i szlaki górskie, stary zamek na wzgórzu, rezerwat lipowy, piękne ogrody sensoryczne i ogrody miłości z antycznymi rzeźbami. :)
Jeśli chodzi o nocleg, z dzieciakami byliśmy w Klimku i też możemy polecić. Super miejsce nawet jak się pogoda nie uda bo jest aquapark, kręgle, sauny, pokój zabaw dla dzieci i różne zajęcia dodatkowe dla gości.

fanniemiec dołączył
01.09.2016

fanniemiec 17:04 | 12.01.2017

>Hej, ja bym polecił Muszynę, ma bardzo przyjemne trasu spacerowe i szlaki górskie,

Byłem, potwierdzone, polecam :D Szczególnie z dziećmi!

AvriZus dołączył
06.02.2017

AvriZus 10:38 | 06.02.2017

Polecam Wigry lub południowe Mazuty. Bardzo fajne miejsca do wyjazdu typowo rodzinnego.
Muszę przyznać, że na organizację czasu właśnie w tych miejscach można sporo ciekawych miejsc uzyskać.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl