Forum dyskusyjne


Mata samopompująca

kategoria sprzęt turystyczny

kraj Polska

dinokajman dołączył
05.08.2016

dinokajman 19:58 | 05.08.2016

Hej. Mam prośbę do doświadczonych biwakowiczów. Chciałbym kupić maty samopompujące do kwoty 200 zł za sztukę. Miałem do tej pory materace ale się zużyły i były bardzo niewygodne. Możecie polecić coś w tej cenie? Znalazłem maty w cenie 176 zł Coleman Camper Compact Single 5 (5 cm grubości) czy ktoś używał takiej? Proszę o radę i dziękuję :-)


Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 21:23 | 05.08.2016

Ja mam Vango Trek Standard 183 x 51 x 3 cm, ceny nie pamiętam, ale od kilku lat się sprawdza. Chodziło mi głównie o wielkość po złożeniu i wagę. A komfort - wygodniejsza niż zwykła mata. PolecamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl