Forum dyskusyjne


szukamy chetnych na treking - Nepal - sierpien wrzesien 2008

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

Trocez dołączył
08.03.2008

Trocez 14:28 | 08.03.2008

Jesteśmy grup(k)ą trzyosobową, szukamy jeszcze trzech osób na treking do Nepalu. Z uwagi na wakacje na uczelniach możemy jechać jedynie na przełomie sierpnia i września (planujemy wstępnie od 15.08-15.-09.2008). Wiemy, że nie jest to najlepszy termin z uwagi na monsun, jednak w innym terminie z powyższch wzlędów nie możemy jechać. Interesuje nas przede wszystkim treking zwiadzanie, gdy będzie czas. Rozważamy dwie trasy (na zasadzie albo, albo) wokół Annapurny lub wejście na Gokyo Ri i przejście przez Przełęcz Cho La. Nastawiamy się na minimalizowanie kosztót. Szacujemy, że łączny koszt wyprawy powienien zawrzeć się w kwocie 4500 - 5000 zł z przelotem do Lukli w opcji gdy indziemy na Gokyo Ri. Mamy dość dużo informacji na temat terkingu w tym terenie od osób, które juz tam były. Uważamy, że jeśli ktoś chciałby skorzystać z naszego zaproszenia, to dobrze byłoby spotkać się jeszcze przed wyjazdem gdzieś na trasie Polsce. Nasze dowiadczenie to wyjadzy w Alpy na treking. Nie intersuje nas w ogóle wspinaczka. Pozdrawiam. Cezary Trosiak (trocez@amu.edu.pl)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl