Forum dyskusyjne


Barcelona z dziećmi

kategoria podróżowanie z dziećmi

MyWayTrip dołączył
18.08.2016

MyWayTrip 17:52 | 18.08.2016

Jadąc pierwszy raz do Barcelony z dziećmi szukałam informacji na ten temat w sieci i nie było łatwo o dobry zbiorczy materiał. Postanowiłam zatem taki stworzyć dla wszystkich rodziców wybierających się do tego pieknego miasta. Na profilu MyWayTrip na facebooku oraz na mojej stronie mywaytrip.pl taki opis łatwo odnajdziecie. Korzystajcie i miłej podróży! :-)


Krupnik dołączył
20.08.2016

Krupnik 10:12 | 20.08.2016

Witam, mogę powiedzieć gdzie nie należy wynajmować (nawet przez booking.com) w Barcelonie. Bądźcie ostrożni z apartamentami JUST STYLE. Miałam tam wynajęty apartament z zapłacona zaliczką i po przyjeździe (pobyt 10 dni (bilety lotnicze stosowne do tego terminu) o godzinie 21-22 dowiedziałam się, że moja rezerwacja została anulowana. W ręku miałam potwierdzenie wpłaty zaliczki i potwierdzenie rezerwacji, ale to dla strasznie ordynarnego faceta w recepcji nie miało znaczenia. Zostałam z dzieckiem w środku nocy w obcym mieście bez lokum. Ostatecznie po interwencji telefonicznej znajomego Hiszpana (bo oczywiście angielski u Hiszpanów jest nie najlepszy) w zamian za pieniądze z zaliczki będę mogła przenocować w jeszcze lepszym (co okazało się nieprawdą) apartamentcie, ale rano mam sobie robić co chcę. Przygoda z sierpnia 2016. PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl