Forum dyskusyjne


Delhi czy Jajphur

kategoria podróże po świecie

ATarnawa dołączył
21.05.2007

ATarnawa 11:54 | 10.03.2008

Witam doświadczonych poróżników:)
Mam pytanie, bedziemy w Indiach przez ca. 3 tygodnie. Chcemy duzo zobaczyc (na polnocy np. Delhi, Agra, Kajuharo, Waranasi i na poludniu Indii - Madras, Kerala, Madurai) ale tez chwile odpoczac. Zeby to pogodzic, skrocilismy pobyt na polnocy Indii rezygnujac z Jajphuru. Za to na Delhi, do ktorego przylatujemy, mamy dwa dni. Pytam osob ktore byly w Jajphurze i Delhi czy nie warto jednak pojechac do Jajphuru a na Delhi miec tylko jeden dzien?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl