Forum dyskusyjne

Pierwsze wielkie wakacje-Kenia

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

Przemo1go dołączył
29.08.2016

Przemo1go 20:55 | 29.08.2016

Witam wszystkich serdecznie!
Decyzja podjęta, w styczniu w raz z żoną i 9 letnią córką lecimy do Kenii :-). Mamy hotel na Diani Beach. Jako nie należymy do plażowych leniuchów to zaplanowałem 3 dniowe safari i tu pojawia się najwięcej pytań...
Przygotowałem 2 wersje, pierwsza to obydwa parki Tsavo , noclegi Voi i Saltlick druga to Tsavo East i Amboseli , z noclegami w Voi i Kimbo.
Co wybrać???
Marzeniem jest przespać się u podnóża Kili więc chyba wersja z Amboseli wygra, doradźcie proszę...
Druga sprawa to ceny , tematów było wiele, lecz konkretów cenowych w ostatnim okresie niewiele.
Ceny które mi zaproponowano przez znanych i polecanych na forum organizatorów to 1500-1800 dolarów za naszą trójkę odpowiednio bus i jeep tylko do naszej dyspozycji.
Rozumiem że to ceny wyjściowe i trzeba się targować, pytanie tylko jaką realną cenę można uzyskać.
Chciałbym załatwić temat w Polsce, na miejscu presja czasu może zadziałać niekorzystnie.
Za wszelkie odpowiedzi, uwagi i sugestie co do miejsca i cen będę wdzięczny :)
Jako że to nasze pierwsze wspólne tak dalekie wakacje chciałbym by było super!
pozdrawiam
Przemo

rickross dołączył
05.09.2016

rickross 12:18 | 05.09.2016

Hej, do jakiego hotelu się wybierasz? którego stycznia wylot?
też lecimy... Jak będziesz się zabezpieczał przed malarią itp...? za bardzo sam nie pomogę bo sam dopiero szukam informacji.

pozdrawiam

Przemo1go dołączył
29.08.2016

Przemo1go 12:36 | 05.09.2016

Wylatujemy 14.01, hotel Diani Sea Lodge,na malarię malarone i muga, dla mnie bezdyskusyjnie profilaktyka antymalaryczna! Szczepienia na pewno WZW a i b , tężec, durne brzuszny- jeszcze rozważam .
Pozdrawiam
Przemo

rickross dołączył
05.09.2016

rickross 11:27 | 07.09.2016

>Wylatujemy 14.01, hotel Diani Sea Lodge,na malarię malarone i muga, dla mnie
>bezdyskusyjnie profilaktyka antymalaryczna! Szczepienia na pewno WZW a i b , tężec,
>durne brzuszny- jeszcze rozważam .
>Pozdrawiam
>Przemo

My 07.01 tez do tego hotelu także sie zobaczymy, MALARONE juz mamy i tez zamierzamy stosować profilaktycznie mugga także, jeszcze chyba wypadałoby zrobic te szczepienia o których piszesz... Jakimi liniami lecicie? bo mnie martwi przy moim wzroście sam przelot 11godzin małym samolotem Enter air...

Stefan_N dołączył
16.04.2013

Stefan_N 15:15 | 07.09.2016

W tym wątku napisałem trochę o safari w Kenii:
www.globtroter.pl/forum/watek,69462,o,agencjach,turystycznych,,  tanzania.html

Stefan

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl