Forum dyskusyjne

Wędrówki górskie

kategoria inne

kraj Polska

[fb] Anna Kułaczkowska dołączył
30.08.2016

[fb] Anna Kułaczkowska 00:41 | 30.08.2016

Witam . Mam pytanie . Wkrótce mam kilka dni wolnego . 24 września dokładnie . Chciałabym spędzić ten wolny czas aktywnie . Moze znacie jakieś wyjątkowe miejsca ? Jeśli ktoś ma wolne i jest chętny w połowie września połazić po górach ? Jakieś tanie kwatery pod Zakopanem ?

fanniemiec dołączył
01.09.2016

fanniemiec 16:20 | 01.09.2016

Wiem, że oklepane, ale morskie oko a potem nad czarny staw :)) Ale koniecznie nad czarny :P Napisz ile chodzisz po górach to powiem jakieś lepsze miejsca :))

Magdalena_ dołączył
30.04.2017

Magdalena_ 00:19 | 04.05.2017

Najpiękniejsza dolina w Tatrach - Dolina Pięciu Stawów Polskich, trudność wejścia - średnia, a tym samym trasa jest w pełni osiągalna dla większości z nas:) Łatwiejsze wejście z drogi do Morskiego Oka, skręt przy Wodogrzmotach Mickiewicza:)

HotelSkipper dołączył
14.05.2017

HotelSkipper 09:31 | 14.05.2017

Jeżeli chodzi o wędrówki górskie, to mogę się zgodzić, że zdecydowanie najlepszą opcją będą Tatry lub ewentualnie Sudety oraz Karpacz- gdzie tłoki turystów są nieco niższe niż w Zakopanym, to dosyć istotna kwestia.

Kuzif dołączył
16.05.2017

Kuzif 13:11 | 16.05.2017

Kazdy szlak w górach jest piekny :)

malwa2138 dołączył
13.01.2017

malwa2138 12:51 | 17.05.2017

Proponuję Pieniny :) Tatry są piękne ale przeludnione... W Pieninach również jest sporo ludzi, ale mam wrażenie, że jest sopokojniej, dzięki temu można odpocząć. Jest naprawdę dużo ciekawych miejsc i można się nachodzić. Widoki cudne. Polecam zacząć od Czorsztyna, w którym znajduje się zamek. Nocleg w Szczawnicy bo z tamtąd można dojść wszędzie, na 3 Korony, Sokolicę, wzdłuż Dunajca na Słowację, a tam do Czrwonego Klasztoru. Możliwości jest mnóstwo. Byłam w październiku, piękny początek jesieni.
Pozdrawiam!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl