Forum dyskusyjne

grecja 2008

kategoria podróże po świecie

cza dołączył
06.01.2008

cza 11:03 | 13.03.2008

Wyjrżdżam 19. 04.2008 r. samochodem z Wrocławia do Grecji - Preveza, czy ktoś w tym czasie może również wyjeżdza, chętnie sie dołączę.

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 12:31 | 13.03.2008

Ja wyjeżdżam 18-go wieczorem. Kończę bieg na 70km przed Prevezą.
Będziesz miał jakieś wolne miejsca w samochodzie?

cza dołączył
06.01.2008

cza 11:50 | 14.03.2008

Hej, dzięki za kontakt. Jedziemy z zoną do znajomej w Prevezie. Tak na chwilę obecną, to mamy jedno wolne miejsce. Jaką trasą planujesz jechać.
pozdr.

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 21:31 | 14.03.2008

Jeżeli chodzi o trasę, to pojadę tak jak zawsze: przejście graniczne w Korbielowie - Bańska Bystrzyca - Budapeszt - Belgrad - Saloniki i dalej w stronę Kozani i Greveny. W tym rejonie mniej więcej kończymy bieg.
Z Polski wyjeżdżamy około 20-tej wieczorem. Przed Bańską Bystrzycą robimy sobie szybki nocleg w namiotach. Na drugi dzień rano ruszamy o 7.00 i jedziemy już do celu.
O miejsca w samochodzie pytałem dlatego, że mam dwóch kolegów, którzy będą się musieli jakoś dostać do mnie z Wrocławia. Oczywiście potem już pojadą ze mną, tylko chodzi o sam dojazd z Wrocławia do Żywca.

cza dołączył
06.01.2008

cza 08:47 | 29.03.2008

Hej, z Twojego komentarza wnioskuję, że planujecie jazdę non stop.
Ja niestety nie mam zmiennika do kierownicy i w związku z tym i taka jazda nie wchodzi w rachubę. Planuję przynajmniej dwa postoje, jeden dłuższy w okolicy Szeged, drugi, krótszy jużw Grecji.
Pierwszy raz, samochodem do Grecji jechałem przez Czechy,Austrię do Triestu i promem do Ingumenitsy. Jest to doś kosztowna trasa. Dlatego w tym roku postanowiłem jechać trasą lądową. Jak na razie, wyjazd wcześnie w sobotę na przejście graniczne w Boboszowie potem Brno, Budapeszt i dalej tak jak Wy.
Jeżeli się nie spotkamy, życzę Wam pogody i miłych wrażeń z Grecji.
pozdrawiam

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 20:14 | 29.03.2008

Ja też nie mam zmiennika - na całej trasie prowadzę sam. Myślę, że możemy pozostać w kontakcie. Może uda sie spotkać gdzieś w okolicy Budapesztu i potem jechać razem. Ja w każdym razie jestem otwarty. Napisz do mnie na priva np w środę 14-go - wtedy wszystko będzie już jasne.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl