Forum dyskusyjne

Stopem do Hiszpanii

kategoria podróże po świecie

MaryJuana dołączył
03.05.2005

MaryJuana 19:23 | 03.05.2005

Wybieram się stopem do (i pewnie po) Hiszpanii w te wakacje. Czy ma ktoś doświadczenie w tym zakresie? Najbardziej interesuje mnie Andaluzja. Czy jest możliwość znalezienia dorywczej pracy na parę tygodni?

gocha dołączył
17.12.2004

gocha 23:27 | 25.05.2005

hej. a kiedy sie wybierasz? bo szukam kompana na sam początek czerwca? jesli jedziesz pozniej, to chetnie Ci opowiem co i jak bo jade na poludnie :) gocha

ninka dołączył
30.01.2007

ninka 16:50 | 02.07.2007

byłam stopem w tamtym rejonie- dokładnie okolice huelvy były bazą wypadową. wiec- z polski do francji było ok, potem zaczęły sie schody- nie znam języka wiec troche tam utknęłam- długi weekend, ale po przekroczeniu granicy to po hiszpanii to juz naprawde ekspresowo. mój sposób był taki ze na stacji benzynowej miło pytałąm czy ktoś jedzie w moją stronę- miasto, region- i potem trzeba było tylko wytłumaczyć na czym polega idea jazdy autostopem bo dużó ludzi nie wiedziało o co chodzi- wiec pytałam czy mogą mnie podwieżć, było naprawde super. na autostradzie- jak juz miałąm pecha i musiałam łapać stopa to nikt mnie nie ścigał- chociaż mijała mnie policja, a przeciez są zakazy. jeśłi chodzi o pracę to mysle ze jest szansa bo potrzebują ale biorą raczej tych, którzy nie przychodzą prosto z ulicy- najlepiej poznać polaków a jest ich tam dużo i poprosić zeby zapytali pracodawce. ja byłam tylko turystycznie ale pytali czy nie chce pracowac- akurat był sezon na truskawki. poza tym bez języka może być trochę ciężko.. w każdym razie polecam okolice, ja zwiedziłąm sporo chociaż miałam mało czasu- m.in. Ronde, Seville, w ogóle góry są naprawde piękne, co kawałek są zamki i inne zabytki, piękne małe miasteczka. ja zwiedzałąm pod kątem archeologicznym, wiec jaskinie itp..

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl