Forum dyskusyjne

Wyprawa z dziećmi

kategoria podróżowanie z dziećmi

[fb] Agnieszka Kaźnica dołączył
11.10.2016

[fb] Agnieszka Kaźnica 11:41 | 13.10.2016

Cześć , jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do naszej wyprawy z dziećmi po Tajlandii w czasie ferii zimowych to zapraszamy:)
Taki jest plan:
www.apetytnaswiat.pl/v2/wp-content/uploads/2016/09/R%C3%B3%C5%  BCne-oblicza-Tajlandii-M%C5%82odzi-Odkrywcy-2017.pdf

anulagadula dołączył
13.10.2016

anulagadula 14:06 | 13.10.2016

Heh. Jedziemy prawie w tym samym terminie.
My wyruszamy z dwójką (8 lat i 15 miesiecy) 12 tego.

Justyna G. dołączył
11.10.2016

Justyna G. 10:42 | 17.10.2016

a ja myślałąm, ze moje dziewczyny są za małe (8,14). my jedziemy 10-24 lutego!

anulagadula dołączył
13.10.2016

anulagadula 10:08 | 18.10.2016

hehe nie ma za małych dzieci na podróże....
8 i 14 to już Panny :)

[fb] Agnieszka Kaźnica dołączył
11.10.2016

[fb] Agnieszka Kaźnica 12:24 | 18.10.2016

Będą się super bawiły! Tajlandia to raj dla dzieci

anulagadula dołączył
13.10.2016

anulagadula 14:03 | 18.10.2016

A czy dostane tam słoiki z jedzeniem? Bo czytam raz, że tak, a raz, że nie....pieluchy bez problemu jak czytałam.
Co uwazacie za "must have" dla dzieci i co zabieracie?

Elzbietalg dołączył
07.11.2016

Elzbietalg 18:14 | 07.11.2016

Cześć, Chciałabym zapytać o plany podróży , które wspominałaś. Niestety nie mogę się dostać do linka załączonego wcześniej, a i ja chcę wybrać się w ferie zimowe w tym kierunku. Ja ma 3 dzieci: 12,11,3 lata. Nigdy nie byłam z nimi wcześniej na wyjeździe nie organizowanym przez biuro podróży 😊biję się z myślami czy damy radę. Dziękuję z góry za kontakt . Ela

xcmv10 dołączył
16.03.2015

xcmv10 17:49 | 08.11.2016

Witam serdecznie,
To będzie aktualne zaproszenie o charakterze non profit. Wierzę, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat trochę z boku tematyki tego forum.
Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza wszystkich do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach finansuje nasza fundacja. W naszym serwisie www dane  o programie i rekrutacji : www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom 
W przeszłości szkolenia otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Ciekawe było to, że zgłaszano niesamowicie oryginalne dokonania społeczne: od edukacji wczesnoszkolnej przez wymianę międzynarodową po wsparcie psychoterapeutyczne. Nie tylko przelewy pieniężne na konkretnych wychowanków.
Jeżeli chętny wolontariusz nie zdąży aplikować w tegorocznej odsłonie projektu, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się co roku.
Zapraszamy,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako nachalnej reklamy – chodzi o niedochodowy projekt dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

Halinka dołączył
01.02.2017

Halinka 13:45 | 03.02.2017

też sobie myślę ze wiek nie ma znaczenia, wazne zeby mieć sporo informacji o miejscu do którego sie wybieramy, o koniecznych szczepieniach, i innych ważnych sprawach..Ja często studiuję literaturę i strony na temat danego kraju przed podróżą. Zazwycza korzystam z oferty poradników na www.smyk.com/ksiazki-muzyka-film/ksiazki/poradniki-dla-rodzicow  .html jest sporo różnych ale są i podróżnicze;) grunt to przygotowanie przed podróżą:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl