Forum dyskusyjne


RAC - koleje

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

kryszna_blu dołączył
30.08.2016

kryszna_blu 10:46 | 17.10.2016

Witam,
Czy mógłby mi ktoś dokładnie objaśnić o co z tym chodzi i jak znaleźć miejsce? Wiem już iż ten bilet upoważnia mnie do podróży (Reservation Against Cancelation), ale zielonego pojecia nie mam jak odnaleźć to miejsce siedzące. Rozumiem, że jest to jakaś boczna prycza (gdzie siedzi dwóch pasażerów), ale który przedział, ani jak to znaleźć będąc w pociągu :(, mało tego ten status ciągle rośnie (rozumiem, że potem zmieni się to w prycze). Normalny bilet ma numer przedziału i numer pryczy.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl