Forum dyskusyjne | Konkurs foto!

Przechowywanie pieniedzy telefonu

kategoria sprzęt turystyczny

kraj Indie

kryszna_blu dołączył
30.08.2016

kryszna_blu 10:48 | 17.10.2016

Witam,
Będąc w Indiach gdzie trzymacie kasę, telefon dokumenty?
Myślałem żeby kupić coś co wygląda jak saszetka na szyje która kiedyś się brało na kolonie będąc dzieckiem. Ma ktoś jakieś propozycje?

Koziol dołączył
13.12.2016

Koziol 12:24 | 07.02.2017

Przylegająca saszetka pod bluzką + saszetka na szyję z podręcznymi rzeczami, drobnymi etc.
Niektóry wszywają też specjalne ukryte kieszonki, paski z kieszonką albo noszą takie portfele zakładane na nadgarstek.
My aby czuć się psychicznie komfortowo planujemy założyć uszyte własnoręcznie pokrowce na plecaki żeby uniknąć grzebalstwa i noszenia ich na brzuchu.

yoland dołączył
07.02.2017

yoland 12:56 | 07.02.2017

>Witam,
>Będąc w Indiach gdzie trzymacie kasę, telefon dokumenty?
>Myślałem żeby kupić coś co wygląda jak saszetka na szyje która kiedyś się brało na
>kolonie będąc dzieckiem. Ma ktoś jakieś propozycje?

Jeżeli ją odpowiednio zabezpieczysz to spoko i będziesz pilnował, żeby była na wierzchu to spoko. Są teraz też specjalne firmy, które zajmują się produkcją takich mega zabezpieczonych toreb, plecaków itd., myślę, że warto poszukać w google :)

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 13:34 | 07.02.2017

Kryszna_blu, wystarczy zdrowy rozsądek. Na bazarach, rynkach, dworcach, w środkach komunikacji, czyli tam gdzie jest szczególny ścisk nie noś niczego na plecach i na ramieniu pod ręką. To żelazna zasada nie tylko w Indiach, ale na każdej wyprawie. Plecak rozetną, a pasek utną zanim się zorientujesz. Ja podręczną kasę i telefon noszą na udzie, w kieszeni zamykanej na zamek, a paszport, karty i kasę w saszetce na szyi. Na razie czyli przez ponad 30 lat sprawdzało się dobrze.

kryszna_blu dołączył
30.08.2016

kryszna_blu 13:37 | 07.02.2017

Dzięki za odpowiedzi. W Indiach byłem dwa miesiące temu. Co do pieniędzy to ja miałem saszetkę ściśle przylegająca do klatki piersiowej (zakupiona w Decathlonie) a zona z pieniędzmi na juz przy pasie.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl