Forum dyskusyjne


Korsyka Sardynia - maj 2008

kategoria podróże po świecie

Jolunia dołączył
31.01.2006

Jolunia 20:30 | 17.03.2008

Poszukujemy chętnych na wyprawę na Korsykę i Sardynię w terminie 01.05. - 18.05.2008. Jest nas troje i mamy 3 wolne miejsca w busie; uczestnicy z własnym transportem też mile widzianu. Nasze założenia: minimum kosztów - maksimum wrażeń i walorów poznawczych. Dodatkowo planujemy nurkowanie, rafting oraz rajd Sardynii. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Mail: nureczki@op.pl tel: 510228472 GG4875811Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl