Forum dyskusyjne


ceny w Szwecji

kategoria podróże po świecie

Vera dołączył
19.03.2007

Vera 14:08 | 18.03.2008

Wybieramy się ze znajomymi do Szwecji na przełomie lipca i sierpnia. Mam taką prośbę jeśli ktoś mógłby napisać jakie są mniej więcej ceny podstawowych rzeczy jak np chleb, woda, benzyna itp.
Może ktoś ma jakieś cenne wskazówki jeszcze?


grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 15:34 | 18.03.2008

Generalnie powinnaś przyjąć, że wszystko z wyjątkiem benzyny jest co najmniej 2 razy droższe. Tak będzie najprościej. Trudno bowiem wymieniać ceny poszczególnych produktów, skoro nieraz nie mają one odpowiedników w Polsce.
Ja często podróżuję po Skandynawii jednak zawsze zabieram ze sobą produkty żywnościowe na cały pobyt. Gdybym chciał wszystko kupować na miejscu to straciłbym fortunę!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl