Forum dyskusyjne

Pierwszy raz do Kenii 10-17 12 2016 singiel prosba o podpowiedzi porady

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

mariuszb dołączył
09.11.2016

mariuszb 13:47 | 09.11.2016

Witam
Mam wykupiony lot do Kenii od 10-17 grudnia 2016
Bede tam ladowal w Mombasie po ok 23 godziny. Nie mma jeszce nic zorganizowane stad szukam podpowiedzi w tematach:

1. Gdzie znalezc hotel , niedaleko plazy, lotiska, niedrogi dla jednej osoby (czyli mnie)
2. Na ile zarezerwowac hotel skoro planuje pojechac na safari. Czy hotel brac na caly okres pobytu, czy dwa dni na przylot i dwa dni przed odlotem. Nie wiem konkretnie kiedy będzie safari L ?
3. Gdzie ewentualnie zostawic duzy plecak z bagazem (ciuchami z polski) jesli pojade na safari ?
Czy w zarezerwowanym hotelu czy moze sa jakies przevhowealnie bezpieczne itd.
4. GDzie zalatwic sobie safari, polecane biura, oraz czy robic to po przylocie (w niedziele) gdzies na plazy , w lokalnych biurach czy starac sie ogarnac wczesniej przez kontakt emailowy.
5. Bede tam 7 dni wiec safari pewnie ze 4 dniowe byloby optymalne, wiem ze jest kilka parkow itd. Gdzie powinienem sie udac, co koniecznie zobaczyc by nie zmarnowac kasy ii czasu.
6. Jak sie przemieszczac z lotniska do hotelu i na lotnisko, czy jest bezpiecznie ? Daleko itp.
7. Co koniecznie poza ciuchami, butami, sprayem na komary, aparatem kartami mam ze soba zabrac bo pewnie bedzie potrzebne ?
8. Gdzie sie stolowac, jesli hotel zam owie jakis przez booking.com to gdzie najlepiej cvos jesc, knajpy, bary, czy cos takiego jest i czy sie nie rozchoruje ?
9. Ile kasy powinno kosztowac takie safari, cobym wiedział ze mnie nie robia w banana.
10. Na co sie koniecznie zaszczepic i jakie to sa koszty (zgrubsza)

Wdzieczny za podpowiedzi.
Pozdr

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl