Forum dyskusyjne

Region KRABI

kategoria podróże po świecie

Anna Mazur dołączył
29.08.2016

Anna Mazur 14:02 | 27.11.2016

Dzień dobry,

W lutym pierwszy raz wybieram się do Tajlandii. Plan jest taki że lądujemy w Bangkoku i tam 3 dni zwiedzania - tu sobie poradzę z planowaniem.
Potem Air Asią do Krabi i stąd moje pytania i prośba o pomoc wszystkich doświadczonych podróżników :)
- Gdzie spać w tym rejonie?

Będziemy tam 7 nocy, chcemy spać możliwie blisko plaży, co polecacie? Railey Beach? Coś innego? Musi być ładnie i Tajlandzko :), ale nie mamy na myśli 5 gwiazdkowych kurortów.
Proszę o pomoc i podpowiedzi, może inne miejscowości z pięknymi plażami (to istotne) i blisko jakiś punktów wypadowych do opływania wysp wokół? A może powinniśmy spać na którejś z wysp? Może Koh Lipe? Może inna? która?
Generalnie chcielibyśmy mieć bazę w jednym miejscu pięknym oczywiście :) i zwiedzać resztę łodziami itp.

A może faktycznie trzeba spać po 2 noce w różnych miejscach - sama już nie wiem :)
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź i pomoc.

PodróżeZwykłychLudzi dołączył
14.09.2016

PodróżeZwykłychLudzi 17:36 | 28.11.2016

Opcji jest 1000 :) Na pewno Krabi będzie najlepszą bazą wypadową.

My zrobiliśmy tak, że spaliśmy w Krabi dwie noce i stąd pływaliśmy na małe wyspy, a potem na kilka dni popłynęliśmy na Koh Jum do pustego hotelu, żeby cieszyć się plażowaniem.

Podróże Zwykłych Ludzi
---------
podrozezwyklych.blogspot.com 

Spotkaj przygodę na własną rękę!

[fb] Jerzy Puchowicz dołączył
02.12.2016

[fb] Jerzy Puchowicz 14:12 | 02.12.2016

Jeśli to ma być "ładnie i Tajladndzko" i blisko plazy to chyba jednak warto wybrać się na jakąś wyspe. Jest ich sporo w okolicy. Część z nich mało zagospodarowanych turystycznie. Polecam np. Koh Yao Yai lub KOH Yao Noi

[fb] Agnieszka Ziembinska dołączył
03.10.2015

[fb] Agnieszka Ziembinska 21:39 | 24.12.2016

Cześć, na Railay jest przepieknie i można duzo zobaczyć. Jest to też bardzo fajne miejsce jako baza wypadowa na wyspy. Ja Na Railay byłam 6 dni i jeszcze bym chętnie została. Railay też, ma kilka plaż. Mozna np na Ton Sai gdzie są domki w dzungli bez ciepłej wody co wcale nie przeszkadza.
Jest za to bardzo klimatycznie. :)

[fb] Agnieszka Ziembinska dołączył
03.10.2015

[fb] Agnieszka Ziembinska 21:39 | 24.12.2016

Cześć, na Railay jest przepieknie i można duzo zobaczyć. Jest to też bardzo fajne miejsce jako baza wypadowa na wyspy. Ja Na Railay byłam 6 dni i jeszcze bym chętnie została. Railay też, ma kilka plaż. Mozna np na Ton Sai gdzie są domki w dzungli bez ciepłej wody co wcale nie przeszkadza.
Jest za to bardzo klimatycznie. :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl