Forum dyskusyjne


Zaproszenie na wyprawę dzieci rodzice

kategoria podróżowanie z dziećmi

kraj Dania

Roberto dołączył
19.08.2007

Roberto 22:15 | 24.03.2008

Witam,
Jeszcze tylko 3 miesiące i wakacje i czas pomyśleć jak aktywnie spędzić czas razem z dziećmi. Ja wybrałem Bornholm i niemiecką wyspę Rugię. Będziemy się poruszać na rowerach a ponieważ mam dzieci w wieku 10 i 6 lat więc ważne jest dla mnie bezpieczeństwo na lokalnych drogach a to będzie zapewnione w tych państwach. Mam bogate doświadczenia w turystyce rowerowej więc prowadzenie wieloosobowej grupy ( w tym taże dzieci) nie stanowi dla mnie problemu. I tak jeśli nie masz pomysłu na aktywny wypoczynek a masz rower i kompletny sprzęt biwakowy przyłącz się do nas.


Podobne wątki podróżowanie z dziećmi DANIA


Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl