Forum dyskusyjne


dookoła świata

kategoria tanie podróżowanie

ToxicFlower dołączył
04.12.2016

ToxicFlower 23:58 | 16.12.2016

podróż niczym w '80 dni dookoła świata'? TAK! oczywiście w nie 80, ale zdecydowanie dłużej (minimum rok). planuje podróż całkowicie nisko budżetową - piechota, autostop, spanie na dziko, przez CS, czasami jakieś tanie hostele, tanie linie lotnicze i najtańsza komunikacja - nie zależy mi na luksusach w podróży.
bez pośpiechu, tam gdzie mi się spodoba chcę zostać na dłużej. powoli odkrywać obce kultury, zaznajamiać się z ich żywnością oraz z tamtejszą ludnością :D oczywiście na takową podróż trzeba odłożyć myślę że min. 10 tysiaków, plus praca w trasie jest raczej konieczna.
czy ktoś jest tak odważny jak ja, że podejmie takie wyzwanie? myślę że w minimum w 3 osoby jest najlepiej wyruszyć w taką podróż (wiekowo najlepiej osoby zbliżone do mnie: 20-24 lat) ;)
planowana trasa: Europa, przez Rosję do Azji, Australia i Ameryki :) planowane wyruszenie w podróż: połowa 2018 roku.

pozdrawiam podróżników i zapraszam do rozmowy :D


gosiaglobtroter dołączył
22.12.2016

gosiaglobtroter 04:17 | 22.12.2016

Witaj :) Mam podobne plany, dlatego pytanie: czy podróż w połowie/drugiej części 2017 roku odpada? Teraz pracuję nad budżetem na podróż i planowałam ten rokStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl