Forum dyskusyjne

Bułgaria w MAJU

kategoria podróżowanie z dziećmi

Basiunia dołączył
14.08.2014

Basiunia 22:03 | 22.12.2016

Witajcie, wybieramy się do Bułgarii a dokładnie miejscowości Carevo 20 maja na 2 tyg, wczasy zorganizowane z dwójką małych dzieci 12 i 8 miesięcy. Nastawiamy się typowo na wypoczynek. Chcieliśmy żeby nie było za gorąco dla maluchów, stąd wybór padł na maj, tym bardziej, ze ceny bardzo przystępne. Ale teraz zapaliła mi się czerwona lampka, czy nie przesadzilismy... czy pogoda pozwoli nam na plażowanie, kąpiele w morzu i zabawy z dziećmi w basenie pod chmurka? Ewentualnie jakie polecacie wycieczki w tej okolicy z takimi malenstwami (trzeba założyć, ze niechodzacymi)? Z góry dzięki za każdą odpowiedź! :-)

michelin dołączył
22.12.2016

michelin 22:47 | 22.12.2016

Ja lubię zdecydowanie wyższe temperatury i na pewno nie wybrałabym się w maju. Dwa lata temu byłam w Bułgarii w połowie czerwca i niestety pogoda wtedy nie była najlepsza. Pierwszy tydzień przechodziłam w bluzie i długich spodniach, a o kąpieli w morzu nie było mowy.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 23:06 | 22.12.2016

Basiunia luknij sobie na globus. Bułgaria leży niewiele ponad tysiąc kilometrów na południe od naszych granic. Raczej jest to zbyt mało na znaczącą zmianę klimatu w stosunku do Polski. Jest cieplej, ale nie aż tyle, żeby poszaleć. Przejeżdżałem tylko przez Bułgarię, więc wiele Ci nie poradzę, ale średnie temperatury w maju zawierają się w granicach pomiędzy: 20, a 12 stopni, a wody w Morzu Czarnym ok. 14. Trochę cienko jak na plażowanie. No chyba, że załapiecie się na globalne ocieplenie.

Jacek11111 dołączył
05.02.2014

Jacek11111 23:15 | 22.12.2016

meteodb.com/pl/bulgaria/sozopol/may 

Fine dołączył
09.03.2017

Fine 21:08 | 09.03.2017

>Witajcie, wybieramy się do Bułgarii a dokładnie miejscowości Carevo 20 maja na 2 tyg,
>wczasy zorganizowane z dwójką małych dzieci 12 i 8 miesięcy. Nastawiamy się typowo na
>wypoczynek. Chcieliśmy żeby nie było za gorąco dla maluchów, stąd wybór padł na maj,
>tym bardziej, ze ceny bardzo przystępne. Ale teraz zapaliła mi się czerwona lampka,
>czy nie przesadzilismy... czy pogoda pozwoli nam na plażowanie, kąpiele w morzu i
>zabawy z dziećmi w basenie pod chmurka? Ewentualnie jakie polecacie wycieczki w tej
>okolicy z takimi malenstwami (trzeba założyć, ze niechodzacymi)? Z góry dzięki za
>każdą odpowiedź! :-)

Boooże.... Dwójka maleńkich dzieci.... I to w maju... Ani dzidziusie nie połyskują się w widzie bo wtedy jest jeszcze za zimno...ani nic.... Dla takich dzidziusiów nie ma tam absolutnie nic....

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl