Forum dyskusyjne | Konkurs foto!

Bałagan

kategoria uwagi do forum i serwisu

Witold Lewandowski dołączył
20.10.2016

Witold Lewandowski 03:43 | 01.01.2017

Mam kilka pytań do serwisu.Kiedy będzie lista top 100 najaktywniejszych użytkowników za rok 2015 o 2016 nawet nie wspominam.Kiedy nazwa kraju Bośnia i Hercegowina będzie napisana prawidłowo.Kiedy tragiczne zdjęcie wacka777/wywożenie śmieci w Algierze/ zostanie usunięte.Moje 1000 razy lepsze bez fałszywej skromności zostało usunięte na drugi dzień.Czy są równi i równiejsi? Mam cichą nadzieję na odpowiedź aczkolwiek na niewielką,bo widzę,że ten portal jest raczej dla wybranych, nie dla wszystkich.Dlaczego człowiek,który od 5-9 lat ani razu nie zajrzał na ten portal dalej tu jest a drugi zostaje wyrzucony po dużo krótszym okresie.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:40 | 02.01.2017

Witam,

Cieszymy się, że witasz Nowy Rok o godzinie 3.43 z Globtroter.pl. To nas bardzo cieszy bo znaczy, że to coraz bardziej atrakcyjne miejsce dla podrózników ;-)

1. Listę poprawimy - dziekuję za czujność
2. Serwis odwiedza miesięcznie 150.000 uzytkowników, wg jakiej kategorii mielibysmy ich dzielić?
3. Reagujemy najczęściej w ciagu 24h na każde zgłoszenie do GlobAdmina

GlobAdmin

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 17:12 | 07.01.2017

Glob rank został zaktualizowany o rok 2015 i 2016.

GlobAdmin

loo dołączył
05.02.2013

loo 16:47 | 08.01.2017

GlobAdmin, czy tak trudno jest zrobić poprawne zapamiętanie sesji przez cookie?!?! Po co ta opcja, skoro nie działa? Któryś raz już odpowiadam na wiadomość czy piszę komentarze i okazuje się, że jestem wylogowany. W pierwszym zdaniu powinno znaleźć się jeszcze kilka przekleństw...

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 17:32 | 08.01.2017

Witam,

Wiesz doskonale, ze w technologii bywa, że sprawy oczywiste, nie są oczywistymi.

Ostatnio wydłużyliśmy standardową sesję do 60 minut.
Tobie chodzi o fundację "Pamiętaj moje dane"?

Jeśli tak napisz coś więcej, czy taka sytuacja dzieje się za każdym razem. Czy w jakiś określonych sytuacjach.

GlobAdmin

loo dołączył
05.02.2013

loo 17:50 | 08.01.2017

Wiem o tym, ale nie róbmy skomplikowanej sprawy z 2+2... Mówię o rzeczach, które wymagają napisania kilku pojedynczych linijek kodu. Macie pod sobą portal z wielkim potencjałem. Jak sama napisałaś, 150 tysięcy użytkowników miesięcznie! Warto chyba posiedzieć trochę czasu nad nim zanim rozsypie się na drobne? Tu jest tyle błędów i tyle rzeczy do poprawy, że głowa boli na samą myśl o wypunktowaniu ich.
Witold pisał o rocznym zestawieniu GlobRanka. Fajnie, zrobiłaś. W tym samym dziale widzę rozjeżdżający się akapit na żółtym tle, z błędami literowymi i tekstem: "Nagrody za lipiec i sierpień 2016 zostały rozdane, wkrótce kolejne za wrzesień 2016!" oraz "WERYFIKACJA ZWYCIĘZCÓW do 20.10.2016". Naprawdę nie razi Was sam wygląd tego akapitu?? Poza tym mamy 8 stycznia, a wciąż nie widać tam zapowiedzianej listy z września... Nie, nie będzie mnie na niej, więc nie dlatego mi na niej zależy ;). Proponowałem kiedyś swoją pomoc w rozwiązaniu niektórych problemów - odbiło się echem, ale sami też nie poprawiliście niczego.

Na wszelki wypadek, gdyby znów sesja mi wygasła, zawartość pola kopiuję do schowka :)

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 19:15 | 08.01.2017

Witam,

Mamy opóźnienie w przyznawaniu nagród i do wtorku zostanie to poprawione.

Co do błędów jak zapewne zdajesz sobie sprawę wszystkie systemy mają błędy. W szczególności te rozwijane bardzo długo lub te rozwijane bardzo szybko lub spontanicznie. Najważniejsze, aby kluczowe funkcjonalności były dostępne dla użytkowników, a to jest utrzymywane.

Liczba użytkowników nas Cieszy, tym bardziej, że systematycznie wzrasta. Aby jednak posiadać STAŁE siły programistyczne ten poziom musiałby wynieść 500tys. Więc sporo nam brakuje, tym bardziej, że staramy się utrzymać unikalny profil serwisu.
Więc nadal działamy tak na ile możemy sobie pozwolić, ale 2017 powinien być lepszy niż 2-16 w zakresie wprowadzanych zmian i poprawek.

pozdrawiam

GlobAdmin

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl