Forum dyskusyjne

Miesiąc na Phuket

kategoria podróże po świecie

azzaro dołączył
03.01.2017

azzaro 00:22 | 03.01.2017

witam szanownych forumowiczów
Na początku marca wybieram się z partnerką na Phuket na którym spędzimy cały miesiąc, poza 4 dniami które planujemy spędzić w Bangkoku i jeszcze 3-4 dniami w Singapurze, resztę czasu spedzimy w Chalong. W sumie to mam jedno pytanie odnośnie bezpieczeństwa na drodze. Chcemy wynająć na cały miesiąc skuter i ciekawi mnie czy jest to w miarę bezpieczna forma przemieszczania się na wyspie
pozdrawiam

zultodziub1 dołączył
16.11.2013

zultodziub1 17:58 | 03.01.2017

Witaj powiem tak w moim przypadku nie było żadnego problemu ponieważ miałem już doświadczenie w ruchu lewostronnym codziennie dojeżdżałem z phuket do chalong ale nawet jeśli nie masz doświadczenia to kwestia jednego dnia i się przyzwyczajasz to tylko tak wyglada chaotycznie :)

Pozdrawiam

jurekpu dołączył
12.12.2016

jurekpu 12:38 | 04.01.2017

Nie powinno być żadnych problemów z poruszaniem się poza dużymi miastami (w zasadzie głownie Bangkok). drogi są stosunkowo dobre, paliwo tanie. Jazdy skuterem w Bangkoku nie polecam.

darcia dołączył
16.12.2012

darcia 15:32 | 06.01.2017

Wydaje mi się, że problemu nie bedzie, musisz tylko nauczyćsie jeździć pewnie i poznać zasady używania klaksonu :)
Jak będziecie na Phuket polecam wybrać się na plażę gdzie tuż nad głowami lądują samoloty.Widok i przeżycia niesamowite !
Wrzucam nasz filmik
www.youtube.com/watch?v=7F2pLd0Gl60 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl