Forum dyskusyjne


Podróże 30 taniej do 90 destynacji

kategoria tanie podróżowanie

[fb] Michal Globetrotter dołączył
08.01.2017

[fb] Michal Globetrotter 23:08 | 08.01.2017

Cześć Wszystkim!
Podróżowanie na każdą kieszeń!!!

Jestem pracownikiem jednego z czołowych biur podróży z grupy Expedia. Wraz z kilkoma przyjaciółmi zakładamy nową platformę bookingową, na której będziemy oferowali przeloty, wakacje i wynajem aut ze zniżkami od 30%-35% w zależności od umowy jaką mamy podpisaną z danym operatorem i zniżką którą posiadamy od naszego pracodawcy ;)
Osobiście jestem odpowiedzialny za poszukiwanie lokalnych agencji we wszystkich zakątkach globu i podpisywaniem z nimi umów, dlatego też organizuję klientom wakacje w pakietach wraz z atrakcjami na całym świecie, a także rejsy i wypady survivalowe (tym zajmuje się mój przyjaciel)

Wszystkie wycieczki zamawiane są u mojego pracodawcy ze znaczną zniżką, z której mamy 10%. Najistotniejsze jednak jest to, że wszystkie organizowane przez Nas oferty zabezpieczone są ubezpieczeniem Allianz Global Assistance i certyfikowane przez ATOL oraz FCA. A płatności można dokonywać poprzez Kartę lub PayPal.

Osobiście zajmuję się zamówieniami, oraz doborem ofert na podstawie informacji od klienta kontaktując się z zaprzyjaźnionymi agencjami, hotelami oraz przewoźnikami.

Jedyne opóźnienia w przygotowaniach ofert oraz organizowaniu formalności mogą wynikać w momencie gdy podróżuję w miejscach gdzie mam problem z internetem (w dzisiejszym świecie to rzadkość) ale zawsze staram się dopełnić formalności w ciągu 72 godzin od zaakceptowania oferty przez klienta.
Zapewniam też, że nie jest to żaden SCAM ani oszustwo!
Sam jestem Globtroterem, który dom odwiedza na tydzień raz w miesiącu! Kocham podróże i twierdzę, że każdy powienien mieć szansę zobaczyć swój "drugi koniec świata"!

Jeżeli jest ktoś z podróżników myśli o zamówieniu lotu/noclegów/auta/atrakcji w danym zakątku, lub zwyczajnie przygotowania oferty i jej zamówienia przez doświadczonych Travel Agentów, polecam się szczerze!

Kontakt:
facebook: www.facebook.com/michal.globetrotter 
mail: skibickiglobetrotter@gmail.com lub info@g-t.online
skype: ski_boj
tel: +4407831258574 (czasem zmienia się na czas pobytu w innym kraju)

Ps. Wypady survivalowe i wyjazdy rodzinne (5 osobowe) w większości przypadków możemy negocjować jako wyjazdy grupowe ;) co daje dodatkowe 10% zniżki...co oznacza dla Was 40% niższą cenę.


arek2602 dołączył
06.06.2017

arek2602 20:25 | 06.06.2017

Witam, czy ktoś korzystał z usług kolegi wyżej? :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl