Forum dyskusyjne

pogoda

kategoria podróże po świecie

iza8585 dołączył
27.05.2012

iza8585 09:14 | 10.01.2017

Hej
Czy jesteś ktoś z Was albo właśnie wrócił z Filipin?
Jaka jest tam pogoda?
Interesuje mnie Bohol i Palawan.
Prognozy są przerażające... same deszcze

[fb] Anna Kien dołączył
01.03.2016

[fb] Anna Kien 17:17 | 31.01.2017

Ja nie jestem na Filipinach, ale w ostatnim czasie wielu moich znajomych było tam luba akurat są, i niestety pogoda płata psikusy, jest sporo deszczu ...

AvriZus dołączył
06.02.2017

AvriZus 10:35 | 06.02.2017

Równo rok temu byłem w Singapurze. Pogoda na pewno była podobna jak na Filipinach i muszę przyznać, że byłem bardzo przyjemnie zaskoczony.,
Było dość ciepło, za wiele nie padało. Nocą jedynie temperatura dość gwałtownie spadała, ale to nie był jakiś straszny problem.

[fb] Anna Kien dołączył
01.03.2016

[fb] Anna Kien 14:12 | 06.02.2017

Pogoda to jedyna rzecz , której nie jesteśmy w stanie zaproponować.
Możemy jedynie polegać na statystykach, które później zweryfikuje rzeczywistość :-)

kiwi2013 dołączył
14.02.2013

kiwi2013 21:31 | 07.02.2017

>Równo rok temu byłem w Singapurze. Pogoda na pewno była podobna jak na Filipinach i
>muszę przyznać, że byłem bardzo przyjemnie zaskoczony.,
>Było dość ciepło, za wiele nie padało. Nocą jedynie temperatura dość gwałtownie
>spadała, ale to nie był jakiś straszny problem.
>

Kolego Filipiny a Singapur to nie tak blisko, często zachodnie filipiny ze wschdnimy różńią się mocno pogodą/ porą deszczowa.

Tak samo Thai, grudzien kwiecien mega pogoda na phuket a na koh samui deszcze...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl