Forum dyskusyjne


Z Indii do Tajlandii

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

anya_koine dołączył
31.08.2007

anya_koine 13:16 | 29.03.2008

Witajcie. Wybieram się drogą ladową do Indii a następnie do Tajlandii. Rozpatruje możliwość przeprawy Zatoką Bengalską... jeśli macie jakiekolwiek doświadczenia, informacje czy cenne rady, proszę o info.


Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 14:11 | 29.03.2008

na 95% wodą nie ma szans.jest za to dość tani samolot a kolkaty do bangkoku.


anya_koine dołączył
31.08.2007

anya_koine 21:18 | 30.03.2008

możesz wyjaśnić szerzej - "nie ma szans"? słyszałam, że istnieje wiele niebezpieczeństw związanych z tropikalnymi burzami lub najzwyczajniej z 'przeładowania"... ale pytam raczej o organizację takiej przeprawy... reszta pozostanie kwestią mojego wyboru ;)


Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 11:20 | 31.03.2008

nie mam na myśli przeszkód pogodowych,nie bardzo tylko rozumiem-masz zamiar przeprawić się kajakiem?nigdzie nie spotkałem się z informacją o regularnych bardziej lub mniej kursach promowych między indiami a np. tajlandią.a jeśli takie się zdarzają (w co bardzo bardzo wątpie) to są raczej wyłącznie dla hindusów i obywateli innych krajów nie przewożą..
szukaj w necie,może coś znajdziesz..
Ps.na kilku dośc starawych mapach jakie widziałem będąc w podróży po Indiach były zaznaczone jakieś (?) trasy promowe,np. kolkata-yangoon, albo mumbai-cape town (to juz zupelna rewelacja,patrzac na dystans..),ale wobec rozwinietego rynku przewozow samolotowych prawdopodobnie znakomita wiekszosc tych tras nie jest juz obslugiwana.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl